return to list

馃 Account Manager

Undisclosed salary

馃實 Connectmedica | Wo艂oska 22, Warszawa

馃枼 https://www.connectmedica.com/kariera

#connectmedica, #praca, #Account

Szukamy os贸b, kt贸re interesuj膮 si臋 prowadzeniem projekt贸w digitalowych i maj膮 do艣wiadczenie w agencji reklamowej.

Dlaczego warto z nami wsp贸艂pracowa膰?

Stworzyli艣my ju偶 platform臋 Highp, kt贸ra ma ambicje zosta膰 najbardziej zaawansowanym narz臋dziem klasy Digital Engagement. Jeste艣my obecni w ponad 20 krajach. Dzisiaj, z jasn膮 wizj膮 stworzenia najnowocze艣niejszej platformy zintegrowanej komunikacji Omnichannel, poszukujemy zdolnego Account Managera.

Twoimi zadaniami w Connectmedica b臋d膮...

Aby m贸c wykonywa膰 zadania efektywnie...

B臋dziesz pracowa膰 w rozwijaj膮cym si臋 zespole, pe艂nym ludzi z pasj膮. Ro艣niemy szybko i dajemy rewelacyjn膮 okazj臋 rozwoju personalnego. Wsp贸艂pracujemy z najwi臋kszymi klientami z bran偶y farmaceutycznej. Interesuj膮ce szkolenia oraz zaplanowana i jasna 艣cie偶ka kariery dadz膮 Ci niesamowit膮 motywacj臋 do pracy.

Realizujemy projekty wybieraj膮c najbardziej skuteczne technologie, nie boj膮c si臋 wchodzi膰 w nowe i innowacyjne rozwi膮zania.

Od optymalnego kandydata oczekujemy...

Je艣li chcesz rozwija膰 si臋 w dziale Client Service i nie boisz si臋 nowych wyzwa艅, nie czekaj - aplikuj!