return to list

馃 Art Director

Undisclosed salary

馃實 Connectmedica | Wo艂oska 22, Warszawa

馃枼 https://www.connectmedica.com/kariera

#connectmedica, #artdirector, #design

Kim jeste艣my?

Jako Connectmedica oferujemy innowacyjn膮 platform臋 push-video Highp.
Highp zapewnia firmom farmaceutycznym wy偶szy poziom efektywno艣ci komunikacji z lekarzami i pacjentami. Nasi Klienci, dzi臋ki Highp mog膮 szybciej i skuteczniej dostarcza膰 cyfrowe serwisy nios膮ce wysok膮 warto艣膰 dodan膮 do wi臋kszej grupy odbiorc贸w. Wierzymy, i偶 Highp jest nast臋pc膮 statycznej komunikacji email.

Aktualnie do naszego zespo艂u poszukujemy Art Director!

Masz g艂ow臋 pe艂n膮 kreatywnych pomys艂贸w, zapa艂 do pracy, talent w r臋kach i chcesz zadba膰 o jako艣膰, wyj膮tkowo艣膰 oraz sp贸jno艣膰 przekazu innowacyjnych marek i produkt贸w?

Do艂膮cz do naszego zespo艂u, a jako Art Director b臋dziesz wsp贸艂tworzy膰 jedn膮 z naszych marek dbaj膮c o jako艣膰, skuteczno艣膰 i sp贸jno艣膰 przekazu wizualnego i marketingowego na wielu p艂aszczyznach: od podstaw brandingu, przez proste formy graficzne, po materia艂y promocyjne i video.