return to list

🤓 Junior Account Executive with Italian

Undisclosed salary

🌍 Connectmedica | Wołoska 22, Warszawa

🖥 https://www.connectmedica.com/kariera

#accountexecutive, #connectmedica, #italian

Connectmedica oferuje innowacyjna platformę Highp. Highp zapewnia firmom farmaceutycznym wyższy poziom efektywności komunikacji z lekarzami i pacjentami. Nasi Klienci, dzięki Highp mogą szybciej i skuteczniej dostarczać cyfrowe serwisy niosące wysoką wartość dodaną do większej grupy odbiorców. Wierzymy, iż Highp jest następcą statycznej komunikacji email. Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź: Highp.me

Wierzymy, że najlepsze narzędzia powstają dzięki zaangażowaniu całego zespołu, zetknięcia się różnych punktów widzenia, pasji i dialogowi. Masz pomysł? Zrealizujmy go razem.
Oferujemy Ci unikalny start w karierze zawodowej i zdobycie doświadczenia przy tworzeniu strategii firmy. Plus- liczymy, że będziesz stale rozwijać swoje zainteresowania.

Jeśli chcesz rozwijać się w dziale Client Service i nie boisz się nowych wyzwań, nie czekaj - aplikuj!