return to list

🤓 Social Media Manager

4 500 - 6 000 PLN netto

🌍 ConsultMe | Zgody 15, Kraków

🖥

#graphicdesigner, #socialmedia

👩‍💼 Co robimy?

Świadczymy usługi doradcze, szkoleniowe i marketingowe dla branży gastronomicznej. Ale wkrótce chcemy wyjść szerzej na całą HoReCa, a następnie rozwijać się w kolejnych branżach które mamy na oku. Nie chcemy być jak większość i brać co popadnie, a specjalizować się w konkretnych branżach.

Obsługujemy 5 restauracji w Krakowie, ale mamy bardzo dynamiczny rozwój - w przeciągu 2 miesiecy liczby klientów się potroi. Do końca roku planujemy obsługiwać conajmniej 50 restauracji w samym Krakowie.

Obecnie w zespole jestem ja, osoba odpowiedzialna za social media + foto, oraz 2 inne osoby z którymi współpracujemy przy konkretnych projektach jeśli chodzi o usługi doradcze i szkoleniowe. Celem jest świadczenie kompleksowych usług dla naszych klientów. Z uwagi na fakt iż jesteśmy w stanie oprzeć te świadczenie o 80% dotacje, rośniemy szybko.

🕵‍♂ Kogo szukamy?

Osoby która będzie prowadzić działania marketingowe w internecie dla gastronomii (choć wkrótce mogą dojść klienci z innej branży) - Facebook, Instagram, Tripadvisor. 

💻 Obowiązki


🃏 Dodatkowe atuty


🎁 Korzyści