return to list

🤓 Specjalista ds. Sprzedaży

Undisclosed salary

🌍 Content Hero | Aleje Ujazdowskie 22, Warszawa

🖥 http://www.contenthero.pl

#prowizja, #sprzedaż, #socialmedia

Cześć!

Szukasz pracy w sprzedaży?

Chcesz działać w firmie, w której zostaniesz na dłużej?

Idealnie się składa, bo my szukamy Ciebie!

Jako Agencja Marketingowa Content Hero poszukujemy Specjalisty lub Specjalistki ds. Sprzedaży, którzy chcą mieć realny wpływ na rozwój naszej agencji i dołączą do naszego niewielkiego, ale super zgranego i pracowitego zespołu.

Chcesz wiedzieć czym się zajmujemy?

Zapraszamy tutaj:https://contenthero.pl

Jeśli zatem jesteś osobą, która lubi budować i współtworzyć projekty, jest otwarta i towarzyska, nie boi się Klientów, a każdy dzień traktuje jak wyzwanie to zapraszamy do aplikowania!

Szukamy osoby, która:


Za co będziesz odpowiadać:


Jak wyglądać będzie proces zniechęcania Ciebie do pracy z nami:

  1. Prześlij nam swoje CV oraz dodatkowo pochwal się swoimi osiągnięciami, wynikami, referencjami i wszystkim, co uważasz za warte dodania.
  2. Poprosimy wybrane osoby o wypełnienie krótkiego testu online.
  3. Po teście skontaktuje się z Tobą Bartek, czyli decydująca osoba w naszym zespole. Umówicie się na rozmowę na żywo lub online.
  4. Poznasz resztę zespołu! Jesteśmy małą ekipą, która świetnie ze sobą współpracuje oraz się dogaduje na wielu poziomach, dlatego zależy nam na tym, abyśmy wszyscy mogli Cię poznać. 
  5. Witaj w zespole! Owocowe czwartki trwają cały tydzień!
 

Co oferujemy:


* - okres próbny ma pokazać, że to, co zawarłeś w CV ma pokrycie w Twoich działaniach. Okres próbny jest wymagany dla każdego niezależnie czy masz 20 lat i dopiero zaczynasz, czy też 45 lat i 20 lat stażu. 

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz CV na adres rekrutacja[@]contenthero.pl z tematem „SALES” oraz z załączoną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, DzU Nr 133, poz. 883)”.