return to list

🤓 Marketing & PR Assistant

2 500 - 3 000 PLN brutto

🌍 Conversion Sp. z o.o. | Rzymowskiego 31, Warszawa

🖥 https://www.conversion.pl

#student, #asystent, #marketing

Dołącz do naszego zespołu jako 

Marketing & PR Assistant


Jesteś studentem, który czuje social media, jara Cię e-marketing i prowadzenie nowoczesnej komunikacji oraz content marketing? Chcesz związać swoją karierę z marketingiem i startupami? Chcesz pracować na rynkach zagranicznych?
 
Jesteśmy startupem — pierwszą w Polsce firmą zajmującą się analityką internetową i optymalizacją konwersji. Obecnie koncentrujemy się na naszym innowacyjnym produkcie — Growcode (www.growcode.com) — pierwszym na rynku sposobie na optymalizację e-commerce, który gwarantuje wzrost przychodów bez angażowania IT. 
 
W związku z tym poszukujemy Ciebie — pełnej pasji i determinacji osoby na stanowisko Marketing & PR Assistant, która chce związać swoją karierę z nowoczesnym marketingiem. Gdy dołączysz do naszego teamu, będziesz wspierać doświadczone osoby z marketingu w realizacji projektów i będziesz koordynować prace na różnych obszarach w których dostaniesz własne odpowiedzialności. 
 
Nie musisz mieć doświadczenia, ale oczekujemy, że będziesz bardzo mocno zdeterminowany do nauki i będziesz osobą, która jeśli widzi, że nie da się wejść drzwiami to wskakuje oknem.

Jak będzie wyglądała praca na tym stanowisku?Kogo szukamy?


Szukamy osoby, która nie zna rzeczy niemożliwych do zrobienia. Poszukujemy kogoś, kto czuje się naturalnie w świecie e-marketingu, chce się w nim rozwijać, nie boi się odpowiedzialności i chce mieć dużą niezależność w swoich codziennych działaniach.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli posiadasz:Nie pogniewamy się, jeżeli dodatkowo posiadasz:

 

Co oferujemy?


 
Nasze wartości:

 
Nie czekaj, aplikuj już teraz: wyślij swoje CV i list motywacyjny na dolaczdo@conversion.pl
 

Poznaj nasze marki:


Conversion
www: conversion.pl
FB: /Conversion.blog

Growcode 
www: growcode.com
FB: /GrowcodeHQ
Tt: /GrowcodeHQ
Li: /company/growcode