return to list

🤓 Business Development Manager

Undisclosed salary

🌍 Cool Beans sp. z o.o. | centrum biznesowe, Warszawa

🖥 http://coolbeans.com.pl/

#sales, #operations

Cool beans to PIERWSZA MARKA ROŚLINNYCH JOGURTÓW na bazie lokalnej białej fasoli.

Tworzymy pyszne i zdrowe produkty, zbilansowane pod względem wartości odżywczej, bo uważamy, że zastąpienie produktów odzwierzęcych roślinnymi powinno być i łatwe, i przyjemne, a przy tym także korzystne dla zdrowia.
Koncepcja naszych produktów wygrała w 2020r. Plant Powered Pitching organizowany przez Roślinniejemy.
Od tego czasu intensywnie się rozwijamy i nareszcie przyszła pora, by wypłynąć na szersze wody!


W związku z tym poszukujemy osoby, z której pomocą Cool beans wypłynie na szersze wody, a nasze produkty będą docierać do szerszego grona odbiorców. 

Szukamy kogoś, kto będzie się dobrze czuć w środowisku start-upowym, a jednocześnie będzie potrafił wykorzystać swoje doświadczenie i wiedzę, aby budować z nami silną organizację i realizować ambitne cele biznesowe.

Co to oznacza?

Start-up ma swoją specyfikę - jednego dnia negocjujesz duży kontrakt, drugiego skręcasz własne krzesło kupione w IKEA, trzeciego zajmujesz się marketingiem… Nie wszystko jest zorganizowane i podane na talerzu, nie ma też owocowych czwartków (choć z drugiej strony masz cały jogurtowy tydzień).

Liczymy na Twój wkład merytoryczny i operacyjny - oferujemy w zamian dużą decyzyjność i wpływ na to, jak będziemy działać i się rozwijać. 

Kogo szukamy?

Nazwaliśmy to stanowisko BUSINESS DEVELOPMENT & OPERATIONS MANAGER, bo rola ma łączyć dwa obszary:

ROZWÓJ BIZNESU - pozyskiwanie nowych klientów, budowanie relacji biznesowych, rozwój marki, rozwój oferty;

ZARZĄDZANIE „CODZIENNOŚCIĄ” związaną z działaniem firmy, gdzie duża część zadań dotyczy modelu naszego działania (od pomysłu na produkt do dostarczenia go klientowi), kwestii finansowych oraz kwestii formalnych związanych z działaniem firmy.

Na co liczymy i czego oczekujemy?