return to list

馃 Specjalista ds. marketingu

Undisclosed salary

馃實 Cosmo Group | Jasielska 10a, Pozna艅

馃枼 http://kariera.cosmogroup.pl

#marketing, #socialmedia, #beauty

Chcesz tworzy膰 pi臋kne rzeczy? Do艂膮cz do zespo艂u Cosmo Group! Ju偶 od 13 lat nasz zesp贸艂 tworz膮 ludzie, dla kt贸rych bran偶a beauty to nie tylko praca, ale i pasja! Koncentrujemy si臋 na produktach przeznaczonych do piel臋gnacji paznokci, d艂oni, st贸p oraz oczu. Nasze kosmetyki trafiaj膮 do punkt贸w dystrybucji rozsianych po ca艂ej Polsce, ale r贸wnie偶 za granic膮 m.in. do Niemiec, Rosji, Czech, Austrii, Anglii, RPA czy Grecji. Zapraszamy osoby 偶膮dne wyzwa艅!

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

Prosimy o do艂膮czenie do wysy艂anego CV tre艣ci klauzuli: "Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb臋dnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Cosmo Group z siedzib膮 w Poznaniu przy ul. Jasielskiej 10A zgodnie z tre艣ci膮 art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporz膮dzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony os贸b fizycznych w zwi膮zku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep艂ywu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.''