return to list

🤓 SEO technical team co-ordinator

Undisclosed salary

🌍 CPL Jobs | Wadowicka 6, Kraków

🖥 https://cpljobs.com/pl/

#SEO, #teamlead, #analysis

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR.
Od lat pomagamy rozwijać karierę i umiejętności największym talentom, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta – dostawcy pochodnych instrumentów finansowych, oferującego podstawową obsługę maklerską oraz usługi dźwigni finansowej – poszukujemy kandydatów na stanowisko:
SEO Technical Team Co-ordinatora.

Koordynator zespołu technicznego SEO będzie ściśle współpracował z kierownikami i specjalistami ds. SEO w Krakowie, a także będzie koordynował pracę z Lead Technical Search Managerem w Londynie, aby przeanalizować aktualne wymagania SEO, ustalić priorytety oraz zaplanować działania w zakresie technologicznego SEO.
W ścisłej współpracy z zespołem będzie przygotowywać rekomendacje dotyczące najlepszych praktyk SEO oraz wspierał rozwój stron internetowych.

Główne obowiązki:

Cechy niezbędne:

Atutem będzie:

Szczegóły oferty:

Aplikując prosimy o dokument w języku angielskim z dołączoną do niego klauzulą (treść poniżej).
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Sprawdź inne oferty pracy na naszej stornie internetowej - o, tutaj!