return to list

馃 Web Designer

4 000 - 8 000 PLN netto

馃實 Crafton | Wo藕na, Pozna艅

馃枼 https://crafton.pl/

#design, #web, #it

Agencja Crafton.pl to zesp贸艂 pasjonat贸w technologii internetowych pracuj膮cy dla najwi臋kszych marek z ca艂ego 艣wiata. W zwi膮zku z otwarciem przedstawicielstwa na Bliskim Wschodzie szukamy osoby na stanowisko: UI Designer.

Crafton to:

- Wolno艣膰 - Elastyczne godziny pracy i samodzielno艣膰 przy wykonywaniu zada艅 pozwol膮 Ci wyznaczy膰 nasz wsp贸lny kierunek rozwoju.

- Zarabiaj na tym co kochasz - Nagradzamy zaanga偶owanie i pracowito艣膰, dlatego Twoje zarobki b臋d膮 adekwatne do efekt贸w kt贸re osi膮gasz.

- Rozwijaj si臋 - Ka偶dy kolejny projekt dla naszych du偶ych, mi臋dzynarodowych klient贸w to spore wyzwanie. Dzi臋ki nim b臋dziesz m贸g艂 zdoby膰 nowe umiej臋tno艣ci i ci膮gle rozwija膰 si臋.

- Pracuj z najlepszymi - Podobno jeste艣 tak dobry jak 5 os贸b, z kt贸rymi pracujesz. Crafton to gwarancja dzia艂ania w gronie najlepszych, kt贸rzy zawsze s艂u偶膮 wsparciem i pomoc膮.

Tak b臋d膮 wygl膮da膰 Twoje zadania:

Oczekujemy od Ciebie:

W zamian zaoferujemy Tobie:

Wi臋cej: https://crafton.pl/kariera/

Je艣li czujesz, 偶e potrzebujemy w艂a艣nie Ciebie to nie wysy艂aj nam swojego CV 鈥 zamiast tego opowiedz nam swoj膮 histori臋. Wystarcz膮 nam informacj臋 o Twojej poprzedniej pracy, kilka zda艅 dlaczego chcesz w艂a艣nie u nas pracowa膰 i info o minimalnych wymaganiach finansowych.

Skontaktuj si臋 z nami mailowo.

Aplikuj i ju偶 teraz rozpocznij nasz膮 wsp贸ln膮 przygod臋!

Rodzaj pracy: Pe艂ny etat

Wynagrodzenie: 4 000,00z艂 - 8 000,00z艂 /miesi膮c