return to list

馃 Content Creator / Copywriter

4 000 - 5 000 PLN brutto

馃實 CREATIVEHARDER SP. Z O.O. | Londy艅ska, 11, Warszawa

馃枼 http://creativeharder.pl

#Copiwriter, #SocialMedia

CreativeHarder to zesp贸艂 specjalist贸w, kt贸rzy dzia艂aj膮 na wielu p艂aszczyznach marketingu. Nasz zesp贸艂 realizuje projekty w zakresie: event marketingu, produkcji materia艂贸w promocyjnych, marketingu bezpo艣redniego, PR, social media, kampanii efektywno艣ciowych, brandingu, produkcji filmowej, webdesign, monitoringu i bada艅 opinii internaut贸w. Dla naszych klient贸w opracowujemy kompleksowe strategie komunikacji, kt贸re nast臋pnie wcielamy w 偶ycie wprowadzaj膮c produkty oraz us艂ugi na rynek, lub wzmacniaj膮c te ju偶 obecne na rynku.

Aktualnie poszukujemy os贸b na stanowisko:
Content Creator / Copywriter

Czego oczekujemy:

Twoje zadania:

Oferujemy:

Miejsce pracy: Warszawa
Osoby zainteresowane prosimy o przes艂anie CV za pomoc膮 Rocket Jobs

Prosimy r贸wnie偶 o dopisanie klauzuli "Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb臋dnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw膮 z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".