return to list

馃 SEM Specialist

Undisclosed salary

馃實 Cube GROUP | Pu艂awska 99a, Warszawa

馃枼 https://www.cubegroup.pl/

#sem, #socialmedia, #digitalmarketing

Czy w obecnej pracy jako specjalista od Google Ads  czujesz, 偶e mo偶esz wi臋cej, ale nie rozwijasz si臋 tak szybko jak by艣 chcia艂? Albo mo偶e pracujesz u klienta, ale szukasz wi臋kszej r贸偶norodno艣ci w kampaniach? Czujesz, 偶e w dynamicznym 艣rodowisku odnajdziesz si臋 jak ryba w wodzie? :) To koniecznie doczytaj do ko艅ca i zobacz, co mo偶emy wsp贸lnie zdzia艂a膰, je艣li do艂膮czysz do nas jako SEM Specialist 馃槉

TWOJE ZADANIA:

SZUKAMY W艁A艢NIE CIEBIE, JE呕ELI...

OFERUJEMY:

Przebieg rekrutacji:

1) Analiza aplikacji (nasz zesp贸艂 bardzo uwa偶nie analizuje nades艂ane aplikacje. Sprawdzamy dopasowanie kompetencji, do艣wiadczenia i umiej臋tno艣ci do specyfiki zada艅 i cel贸w.
2) Wst臋pna rozmowa telefoniczna z HR o Twoich do艣wiadczeniach i oczekiwaniach.
3) Test wiedzy merytorycznej (w tak wymagaj膮cej bran偶y to wa偶ne).
4) Rozmowa wideo lub stacjonarna z liderami dzia艂u i HR (to tak偶e czas dla Ciebie - 艣mia艂o pytaj nas o wszystkie wa偶ne dla Ciebie kwestie zwi膮zane z prac膮!).
5) Decyzja. Przeanalizujemy otrzymane od Ciebie informacje i poinformujemy Ci臋 o dalszych krokach.
6) Witaj na pok艂adzie! Po wsp贸lnej decyzji widzimy si臋 w biurze na Tw贸j pierwszy dzie艅 :)