return to list

🤓 Menadżer Marketingu

Undisclosed salary

🌍 CUK Ubezpieczenia | Grudziądzka 107, Toruń

🖥 http://kariera.cuk.pl

#socialmedia, #ecommerce, #marketing

CUK Ubezpieczenia (na rynku od 2001r.) to blisko 300 nowoczesnych placówek mieszczących się zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie Polski. Współpracujemy ze wszystkimi wiodącymi na polskim rynku Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.
 
Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Dyrektor Działu Marketingu
Miejsce pracy: Toruń

Poszukujemy osoby, która jest komunikatywna, kreatywna, innowacyjna, posiada nieszablonowy sposób myślenia 

Jeśli posiadasz: · 
      
 
To znaczy, że jesteś osobą, której szukamy !

Oferujemy: ·        


Główne zadania:
 ·        


Prześlij swoje CV na adres praca@cuk.pl z podaniem nazwy stanowiska oraz miasta zatrudnienia w tytule maila i dopiskiem: 
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CUK Ubezpieczenia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w celu obecnej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)”

Informujemy, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CUK UBEZPIECZENIA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa 
z siedzibą w Toruniu, kod pocztowy 87-100, ul. Grudziądzka 107, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Toruniu, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; KRS: 0000519882, REGON: 871548350, NIP: 956-20-47-158. 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłych rekrutacji 
3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, 4) podanie danych osobowych jest dobrowolne.