return to list

🤓 Specjalista ds. e-marketingu

Undisclosed salary

🌍 CUK Ubezpieczenia | Grudziądzka 107, Toruń

🖥 https://cuk.pl/

#GoogleAnalytics, #OnlineMarketing, #SEO

Zajmujesz się online marketingiem od minimum dwóch lat? Jeśli tak, to już pierwszy sygnał że do nas pasujesz! Szukamy do naszego fantastycznego teamu e-marketingu osoby, która wie co robić, by działania onlinowe przynosiły korzyści dla firmy.
Pracowałeś już kiedyś przy projektowaniu aplikacji, potrafisz wykorzystywać wiedzę z zakresu UX? Masz doświadczenie w działaniach związanych z marketing automation? Doskonale się składa – właśnie Ciebie szukamy! A jeśli do tego wiesz co i jak z remarketingiem, kampaniami displayowymi, e-mail marketingiem i wiesz, że Google Analytics to nie jest nowa wersja znanej wszystkim wyszukiwarki, to lepiej trafić nie mogłeś.
Przyjdź do nas i pracuj samodzielnie w super zespole!  

Twoje zadania:


W zamian oferujemy:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnej i przyszłej rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych o ochronie danych).”

Informujemy, że: 
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CUK UBEZPIECZENIA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa  z siedzibą w Toruniu, kod pocztowy 87-100, ul. Grudziądzka 107. 
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłych rekrutacji  
3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, 
4) podanie danych osobowych jest dobrowolne.