return to list

🤓 Copywriter

Undisclosed salary

🌍 Cyfrowa Foto | Centrum, Rzeszów

🖥 https://www.cyfrowafoto.com/praca

#copywriting, #CTA, #claimy

Miejsce pracy: Zaczernie koło Rzeszowa / Zdalnie

To wiemy - przecież jesteś copywriterem. Być może, jako odpowiedzialnemu użytkownikowi języka, nieco przeszkadza Ci nadmiar anglicyzmów w pierwszym zdaniu ogłoszenia, jednak na pewno przywykłeś do pewnych ułomności branżowego żargonu.

Jeżeli natomiast swoje zamiłowanie i talent do tworzenia treści w oparciu o wartościowe strategie marketingowe chcesz rozwijać w inspirującym środowisku… Może czas aplikować do Cyfrowa Foto?

Zastanawiasz się teraz, czy Cyfrowa Foto to miejsce dla Ciebie? Ufamy, że tak! Działamy w obszarze druku cyfrowego, fotografii, poligrafii i nowoczesnego introligatorstwa. Każdego dnia dostarczamy naszym klientom na całym świecie to, co najważniejsze - uchwycone wspomnienia i utrwalone emocje. Zawsze perfekcyjnej jakości i zawsze przykładając maksimum uwagi do tego, aby nie tylko nasz produkt, ale też doświadczenie zakupowe było dla każdej osoby wyjątkowym doświadczeniem.

Jesteśmy firmą technologiczną - na każdym etapie produkcji i procesu zakupowego wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania i nie boimy się szukać nowych dróg oraz wytyczać trendów. Pracujemy w atmosferze pełnej kooperacji, inspirując się wzajemnie i wykorzystując nowatorskie metody zarządzania procesami.

Zaintrygowaliśmy Cię? A zatem do dzieła - prześlij nam dokumenty rekrutacyjne (cv, portfolio, a zamiast klasycznej próbki tekstu dołącz swój własny, krótki autopromocyjny materiał godny mistrza copywritingu) i spotkajmy się, aby porozmawiać o tym, jakie wartości możemy sobie zaoferować. Koniecznie dołącz swój własny, krótki autopromocyjny materiał godny copywritera, z którym zapragniemy podjąć współpracę.

Zakres zadań:

Kluczowe wymagania:

Dodatkowe wymagania / dodatkowe kompetencje:

Oferujemy:

Prześlij do nas CV, a zamiast listu motywacyjnego koniecznie dołącz swój własny, krótki autopromocyjny materiał godny copywritera, z którym zapragniemy podjąć współpracę.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.