return to list

🤓 Social Media Specialist

Undisclosed salary

🌍 Cyfrowa Foto | Zaczernie 190, Rzeszów

🖥 https://www.cyfrowafoto.com/praca

#LinkedIn, #facebook, #SocialMedia

Wiesz, że w social mediach „dawno” może oznaczać „wczoraj”? Że zmiana zasad, nieustanne testowanie i poszukiwanie rozwiązań to codzienność social mediowca? Rozumiesz, że każdy klient posiada indywidualną wrażliwość, a Twoja praca jest dobrze wykonana, jeśli umiesz trafić do jego emocji? Doskonale poruszasz się po wszystkich platformach, na których ludzie wymieniają się wrażeniami i doświadczeniami: nie straszne Ci FB, IG, YT, Linked In?
 Jeśli tak, a dodatkowo rozumiesz rolę social mediów jako narzędzia marketingu - z radością powitamy Cię w zespole Cyfrowa Foto.
Zastanawiasz się teraz, czy Cyfrowa Foto to miejsce dla Ciebie? Ufamy, że tak! Działamy w obszarze druku cyfrowego, fotografii, poligrafii i nowoczesnego introligatorstwa. Każdego dnia dostarczamy naszym klientom na całym świecie to, co najważniejsze - uchwycone wspomnienia i utrwalone emocje. Zawsze perfekcyjnej jakości i zawsze przykładając maksimum uwagi do tego, aby nie tylko nasz produkt, ale też doświadczenie zakupowe było dla każdej osoby wyjątkowym doświadczeniem. Jesteśmy firmą technologiczną - na każdym etapie produkcji i procesu zakupowego wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania i nie boimy się szukać nowych dróg oraz wytyczać trendów. Pracujemy w atmosferze pełnej kooperacji, inspirując się wzajemnie i wykorzystując nowatorskie metody zarządzania procesami. 
Zaintrygowaliśmy Cię? A zatem do dzieła - prześlij nam dokumenty rekrutacyjne (cv oraz linki do wybranych, aktualnie prowadzonych stron w social media ) i spotkajmy się, aby porozmawiać o tym, jakie wartości możemy sobie zaoferować.

Zakres zadań:

Kluczowe wymagania:


Oferujemy:Skontaktujemy się w wybranymi kandydatami.