return to list

🤓 Senior Social Media Specialist

Undisclosed salary

🌍 Cyfrowa Foto | Centrum, Rzeszów

🖥 https://www.cyfrowafoto.com/praca

#LinkedIn, #facebook, #SocialMedia

Miejsce pracy: Zaczernie koło Rzeszowa

Jeśli tak, a dodatkowo rozumiesz rolę social mediów jako narzędzia marketingu - z radością powitamy Cię w zespole Cyfrowa Foto.

Zastanawiasz się teraz, czy Cyfrowa Foto to miejsce dla Ciebie?
Ufamy, że tak! Działamy w obszarze druku cyfrowego, fotografii, poligrafii i nowoczesnego introligatorstwa. Każdego dnia dostarczamy naszym klientom na całym świecie to, co najważniejsze - uchwycone wspomnienia i utrwalone emocje. Zawsze perfekcyjnej jakości i zawsze przykładając maksimum uwagi do tego, aby nie tylko nasz produkt, ale też doświadczenie zakupowe było dla każdej osoby wyjątkowym doświadczeniem.

Jesteśmy firmą technologiczną - na każdym etapie produkcji i procesu zakupowego wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania i nie boimy się szukać nowych dróg oraz wytyczać trendów. Pracujemy w atmosferze pełnej kooperacji, inspirując się wzajemnie i wykorzystując nowatorskie metody zarządzania procesami.

Zaintrygowaliśmy Cię? A zatem do dzieła - prześlij nam dokumenty rekrutacyjne (cv oraz linki do wybranych, aktualnie prowadzonych stron w social media ) i spotkajmy się, aby porozmawiać o tym, jakie wartości możemy sobie zaoferować.

Zakres zadań:

Kluczowe wymagania:

Oferujemy:

Skontaktujemy się w wybranymi kandydatami.