return to list

馃 PR Specialist

5 000 - 7 500 PLN brutto

馃實 Daftcode | Plac Europejski 1, Warszawa

馃枼 http://www.daftcode.pl

#PR

Daftcode to polski venture builder. Tworzymy od podstaw firmy technologiczne, zmieniaj膮c 艣mia艂e idee w szybko rozwijaj膮ce si臋 produkty i przedsi臋biorstwa. Dzi臋ki naszej wiedzy i do艣wiadczeniu, kt贸re zdobyli艣my tworz膮c wcze艣niejsze firmy, nasze nowe projekty ju偶 na starcie maj膮 przewag臋 nad innymi startupami.

Pracujemy w interdyscyplinarnych i autonomicznych zespo艂ach, kt贸re samodzielnie organizuj膮 swoj膮 prac臋. Wierzymy, 偶e dzi臋ki temu ka偶dy jest tak samo wa偶ny i zaanga偶owany w projekt, a jednocze艣nie mo偶e indywidualnie rozwija膰 swoje umiej臋tno艣ci, bez konieczno艣ci stosowania si臋 do narzuconych odg贸rnie zasad. Pracuj膮c przy projektach, nie zapominamy o wzajemnym wsparciu i dzieleniu si臋 do艣wiadczeniem.

G艂贸wne zadania:

Czego oczekujemy:

Dodatkowe plusy za:

Co oferujemy?

馃彞 prywatn膮 opiek臋 medyczn膮
鈿斤笍 dofinansowanie karty MultiSport
馃摉 firmow膮 bibliotek臋
馃嚞馃嚙馃嚛馃嚜馃嚜馃嚫 lekcje j臋zyk贸w obcych
馃捇 MacBook
鈽曪笍 mamy najlepsz膮 kaw臋 w mie艣cie!
馃彚 艣wietna lokalizacja biura (Warsaw Spire, 40 pi臋tro)
馃幃馃彃 chill-room z symulatorem Gran Turismo 6, du偶ym ekranem z PS4, gitar膮, mini-hokejem i innymi ciekawymi rzeczami

W zg艂oszeniu prosimy o dodanie link贸w lub plik贸w z przyk艂adowymi tekstami Twojego autorstwa opublikowanymi/napisanymi w j臋zyku polskim oraz angielskim.