return to list

🤓 Digital Project Coordinator

6 000 - 9 000 PLN brutto

🌍 Data Driven Solutions | Piękna 11A lok. 4, Warszawa

🖥 http://www.ddsolutions.pl

#b2b, #digital, #marketing

Sytuacja jest taka: jesteśmy butikową (małą) agencją growth marketingową. To znaczy, że robimy dla klientów w zakresie marketingu w zasadzie wszystko, co pomoże im urosnąć. Nasze naturalne środowisko to digital ukierunkowany na sprzedaż i efektywność. Znamy się na wielu rzeczach, na wielu się też nie znamy, ale wtedy tworzymy zespoły z ludźmi mądrzejszymi od nas w potrzebnych dziedzinach.

Co lubimy? Dobrze się czuć w pracy, napędzać się i inspirować wzajemnie, rozwijać się, wymieniać wiedzą, pomagać sobie nawzajem, gadać o projektach, wymyślać rozwiązania i cieszyć się z ich wdrożenia.

Kogo szukamy? Koordynatorki/ra Projektu o otwartym umyśle i szerokim spojrzeniu - kogoś, między kto weźmie pod skrzydła wielowątkowy projekt i przy współpracy z resztą Zespołu skutecznie doprowadzi do jego odpalenia, a potem się nim zaopiekuje i go rozwinie. Człowieka, który lubi ludzi i który umie nawiązać i utrzymać relacje z klientami. Kogoś z przynajmniej 2 letnim doświadczeniem w zakresie digital marketingu (chętnie również b2b), z głębokim zrozumieniem działań ukierunkowanych na sprzedaż, ale także z wiedzą nt komunikacji i PR. Ewentualnie kogoś, kto zawsze o tym marzył i czuje, że to totalnie jego bajka.

Co mamy dla Ciebie? Godziwe wynagrodzenie + możliwość rozwoju, pracę w fajnym zespole i atmosferze realnej współpracy, ciekawych, dużych klientów, klimatyczne biuro w kamienicy w centrum Warszawy, plus kawa, herbata, cukier i jak chcesz to owocowe czwartki też mogą być. :)

Jeśli to powyżej wydaje Ci się fajne - aplikuj przez Rocket Jobs. Jeśli nie - scrolluj dalej, powodzenia! :)