return to list

🤓 Specjalista ds. marketingu

Undisclosed salary

🌍 DC Invest | Grunwaldzka 164/3, Gdańsk

🖥 http://www.dcinvest.pl

#reklama, #offline, #socialmedia

DC Invest to spółka działająca w branży nieruchomości pod markami Pokoje 3city, DC Invest, Manufaktura M², ale to przede wszystkim ludzie, których kilka lat temu połączyła wspólna pasja do nieruchomości. Dzięki zebranym doświadczeniom i ilości projektów – dzisiaj jesteśmy ekspertami w tym co robimy. Jeżeli masz doświadczenie, umiejętności i wiedzę, a to co robisz na co dzień jest Twoją pasją i chciałbyś nas wesprzeć w działaniach marketingowych dla wszystkich trzech marek – ta oferta jest dla Ciebie!
W związku z nieustannym i pełnym wyzwań rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. MARKETINGU
miejsce pracy: Gdańsk

POSZUKUJEMY OSOBY, którą charakteryzuje:
- inicjatywa oraz postawa proaktywna,
- wysoki stopień umiejętności komunikacyjnych,
- kreatywność i nieograniczona wyobraźnia,
- samodzielność i terminowość,
- dyspozycyjność i zaangażowanie,
- dobra organizacja pracy,
a także:
- posiadającej minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- mającej możliwość potwierdzenia swoich dotychczasowych realizacji,
- posiadającej znajomość trendów oraz nowości w obszarze marketingu,
- ze znajomością j. angielskiego na poziomie dobrym,
- ze znajomością programów graficznych typu Canva i aplikacji mobilnych,
- mile widziane doświadczenie we współpracy z agencjami marketingowymi, grafikami itp.

ZAKRES ZADAŃ:
- tworzenie i realizowanie strategii marketingowej,
- kompleksowe przygotowywanie materiałów marketingowych online i offline,
- prowadzenie profili firmowych,
- współpraca przy prowadzeniu bloga,
- przygotowywanie materiałów i aktualizacja danych na stronach internetowych,
- przygotowywanie ofert handlowych przy współpracy z działem sprzedaży,
- podstawowa obróbka materiałów graficznych oraz video w oparciu o aplikacje mobilne,
- samodzielne pisanie tekstów na stronę www, profile społecznościowe itp.
- doświadczenie w korzystaniu z narzędzi typu Google Analytics, Facebook for Business,
- prowadzenie działań reklamowych online i offline,
- nawiązywanie kontaktów z agencjami, grafikami, webmasterami itp.

W RAMACH WSPÓŁPRACY OFERUJEMY:
- dużą samodzielność w działaniu,
- pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
- dostęp do opieki medycznej,
- miłą, kameralną atmosferę pracy w klimatycznym biurze, w centrum Gdańska Wrzeszcza,
- długofalową współpracę w pełnym wymiarze godzin,
- niezbędne narzędzia pracy.

Kliknij aplikuj i dołącz do nas!