return to list

馃 Digital Marketing Specialist

6 000 - 10 000 PLN netto

馃實 Deepsolver | Chmielna 28B/2, Warszawa

馃枼 http://www.deepsolver.com

#ContentMarketing, #GrowthHacker, #DigitalMarketing

KIM JESTE艢MY?
deepsolver.com tworzy najlepsze w swojej klasie rozwi膮zania z wykorzystaniem sztucznej inteligencji AI. Nowoczesny algorytm przy pomocy zaawansowanych technik obliczeniowych pomaga graczom pokerowym na ca艂ym 艣wiecie! Naszym kolejnym krokiem jest stworzenie platformy edukacyjnej B2C w modelu SaaS, kt贸ra pomo偶e graczom poprawia膰 swoje wyniki i lepiej zrozumie膰 gr臋!

KOGO SZUKAMY?
Twoim zadaniem b臋dzie wsp贸艂tworzenie i egzekucja strategii marketingowej, pozyskiwanie klient贸w i partner贸w oraz pomoc w realizacji ambitnych plan贸w rozwoju. Poszukujemy os贸b wszechstronnych i nieboj膮cych si臋 wyzwa艅, kt贸re potrafi膮 samodzielnie planowa膰 prac臋 i stawia膰 sobie cele. Idealny kandydat powinien posiada膰 umiej臋tno艣ci strategicznego my艣lenia oraz realizacji kompleksowych kampanii 360. Do艣wiadczenie we wsp贸艂pracy z dzia艂ami technologii, kreacji czy biznesu b臋dzie mile widziane!

TWOJE ZADANIA:

CZEGO OCZEKUJEMY OD KANDYDATA?

CO OFERUJEMY?

Czekamy na Ciebie!
CV z odpowiedni膮 klauzul膮 prosimy wysy艂a膰 za pomoc膮 Rocket Jobs