return to list

🤓 Specjalista ds. marketingu

Undisclosed salary

🌍 Dermomedica Cosmeceuticals | ul. Altowa 8, Warszawa

🖥 https://dermomedica.pl/

#marketingspecialist

DermoMedica Cosmeceuticals Sp. z o.o. to lider polskiego rynku w zakresie profesjonalnych, innowacyjnych zabiegów terapeutycznych oraz kosmeceutyków medycznych o najwyższych stężeniach substancji aktywnych
  i przełomowych składnikach czynnych.

Jesteśmy producentem oraz wyłącznym dystrybutorem w Polsce tak prestiżowych marek jak: DERMAQUEST®, DERMOMEDICA®, NANOFRAX®

Mamy zaszczyt pracować z najlepszymi gabinetami kosmetologicznymi, obiektami typu medyczne SPA i lekarzami. Oferujemy prestiżowe zabiegi terapeutyczne, produkty profesjonalne, okołozabiegowe i detaliczne o ponadprzeciętnej skuteczności działania. DERMOMEDICA COSMECEUTICALS jest jedną z najszybciej rozwijającą się firm w branży beauty kosmetyki profesjonalnej i zabiegowej.

Do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

*  Współtworzenie komunikacji marketingowej – odpowiedzialność za koordynację materiałów POS oraz kreacje graficzne on-line (banery na www, newslettery, mmsy);

*  Realizacja planu marketingowego;

*  Koordynacja dostępności materiałów marketingowych (doprodukcja);

*  Kreacja i organizacja materiałów na szkolenia biznesowe, sprzedażowe, produktowe, specjalistyczne;

*  Dbanie o pozytywny wizerunek marek;

*  Zarządzanie bazami danych Klientów;

*  Monitoring i analiza trendów rynkowych i działań konkurencji;

*  Bezpośrednia współpraca z grafikami;

*  Współpraca z dostawcami (drukarnie, agencje marketingowe)

Oczekiwania:

*  wykształcenie wyższe kierunkowe będzie atutem

*  doświadczenie na podobnym stanowisku pracy:

doświadczenie pracy w branży BEAUTY będzie bardzo silnym dodatkowym atutem;

*  doświadczenie we współpracy z agencjami marketingowymi;

*  umiejętność przygotowywania informacji oraz redagowania tekstów;

*  znajomość technik i narzędzi marketingowych;

*  obsługa Word, Excel, Power Point;

*  kreatywność oraz wyczucie estetyki;

*  sumienność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;

Oferujemy:

*  stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;

*  możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

*  uczestnictwo w ciekawych projektach;

*  niezbędne najnowsze narzędzia pracy;