return to list

🤓 Brand Manager

7 000 - 10 000 PLN netto

🌍 DeSmart | Antoniego Abrahama 37/8, Gdynia

🖥 http://www.desmart.com

#MARKETINGAUTOMATION, #SOCIALMEDIA, #B2B

Poszukiwany: bystry, obrotny marketer ze znajomością nowych technologii

Chcesz kształtować strategię marketingową w turkusowej firmie technologicznej? Dołącz do DeSmart Agile Software House.

W przyszłym roku kończymy 18 lat. A skoro stajemy się już dorośli, szukamy Brand Managera – zmotywowanego, potrafiącego działać niezależnie marketera, który pomoże nam podzielić się ze światem tym, co mamy do zaoferowania. 

Przez ostatnie 17 lat nasz zespół pomógł zbudować niezliczone startupy i stworzyć oprogramowanie dla klientów z całego świata. Jesteśmy turkusową organizacją, gdzie wszyscy mają równe prawa, struktura jest płaska, a każdy ma rzeczywisty wpływ na rozwój firmy. Nie dzielimy się w firmie na pracowników i pracodawców, tylko traktujemy się po partnersku. 

Jeśli masz co najmniej 3 lata doświadczenia w tworzeniu i nadzorowaniu strategii marketingowych B2B, potrafisz zaplanować i przeprowadzić skuteczne kampanie lead generation i znasz się na contencie i social media – dołącz do nas!

Będziesz odpowiadać za:


Oczekujemy od Ciebie:


Możesz się spodziewać:


I, co najważniejsze, tworzymy tzw. “turkusową organizację” To oznacza, że będziesz mieć pełny dostęp do finansów firmy i potencjalny wpływ na każdy aspekt działania firmy, jak wybór narzędzi, strategię firmy, a nawet wybór grubości papieru toaletowego:). Dostaniesz też procent od wspólnie wypracowanego zysku. Dzielimy się nim co kwartał i wspólnie decydujemy, ile pieniędzy chcemy przeznaczyć na ten cel.