return to list

🤓 Młodszy specjalista SEO/ Specjalista SEO

4 000 - 8 000 PLN brutto

🌍 DevaGroup | Łokietka 8D/26, Kraków

🖥 https://www.devagroup.pl/

#SEO, #SEOSpecialist

NUMER REFERENCYJNY: DEV-SEO-MAJ-21
Oferta: Specjalista SEO lub młodszy specjalista SEO

DevaGroup to mała, 35-osobowa agencja, lubimy to i nie mamy z tego powodu żadnych kompleksów. W ostatnich miesiącach nasz zespół stale się powiększa, ale jednak ciągle chcemy działać w nie-korporacyjnym klimacie. Podobno zna nas cała branża. Pewnie dlatego, że organizujemy cykliczne krakowskie spotkania pasjonatów SEM i SEO – semKRK, które przyciąga wielu słuchaczy z całej Polski! Jesteśmy jedną z nielicznych firm, które osiągnęły taki poziom w SEO – przez 7 lat z ramienia agencji rozwijałem i kierowałem działem SEO w Interia.pl, nasz zespół audytował m.in. dla Allegro.pl, prowadziliśmy przedmiot SEO w ramach Marketing Masters w Campus Warsaw. Klienci trafiają do nas sami, głównie z polecenia. Szukamy osoby, która będzie samodzielnie brała udział w aktualnych i nowych projektach.

Podsumowując: świetne portfolio, aktualna wiedza, szkolenia i konferencje, unikalne narzędzia i dostęp do projektów realizowanych w wielu, ciekawych branżach. Dodaj do tego: pracę zdalną i tryb zadaniowy!

Kogo poszukujemy:

 
Do zadań osoby na stanowisku należeć będzie:


Wymagania:

 
Dodatkowe atuty:

 
Co otrzymasz w zamian:


Proces rekrutacyjny:


Jeśli wzbudziłem Twoje zainteresowanie – napisz do mnie bezpośrednio: kamil.sroka@devagroup.pl
NUMER REFERENCYJNY: DEV-SEO-MAJ-21

Trafiłeś tu przypadkiem lub nie jest to oferta dla Ciebie?  Wiemy, jak trudno znaleźć właściwą osobę, stąd jeśli zatrudnimy kogoś, kogo nam polecisz 512 zł trafi jako premia na Twoje konto.