return to list

🤓 Social Media Specialist

4 000 - 4 500 PLN brutto

🌍 DevaGroup | Władysława Łokietka 8D/26, Kraków

🖥 https://www.devagroup.pl/

#Facebook, #SocialMedia, #Marketing

NUMER REFERENCYJNY: DEV-SM-KWI21

Poszukujemy Specjalisty Social Media
DevaGroup to mała, 35-osobowa agencja. Lubimy to i nie mamy z tego powodu żadnych kompleksów. Co prawda, pomimo pandemii w ostatnim roku, nasz zespół mocno się powiększył, jednak ciągle chcemy działać w nie-korporacyjnym klimacie. Podobno zna nas cała branża, pewnie dlatego, że organizujemy cykliczne krakowskie spotkania pasjonatów SEM i SEOsemKRK, które przyciąga wielu słuchaczy z całej Polski! Jesteśmy jedną z nielicznych firm, które osiągnęły taki poziom w Ads, że sam Google wyróżnił naszego CEO (Krzysztofa Marca) jako Trenera w ramach Akademii Google Partners oraz projektu BIG6. Jako Premier Partner dostaliśmy się do finału najbardziej prestiżowego konkursu w branży: Premier Partners Awards EMEA.  Klienci trafiają do nas sami, głównie z polecenia – szukamy osoby, która będzie wspierała naszych specjalistów w aktualnych i nowych projektach.
Podsumowując: świetne portfolio, aktualna wiedza, szkolenia i konferencje, unikalne narzędzia i dostęp do wielu ciekawych branż.
Dodaj do tego: pracę zdalną, satysfakcjonujące wynagrodzenie i pole do rozwoju.

Kogo poszukujemy:

Do zadań osoby na nowym stanowisku należeć będzie:

Wymagania:

Dodatkowe atuty:

Co otrzymasz w zamian:

Pracę zdalną traktujemy serio, dla nas to nie chwilowa konieczność – pracujemy tak od zawsze. Wiemy, jak prowadzić komunikację w trybie rozproszonym, jak wyglądają wady i zalety takiej pracy. Dlatego do dyspozycji masz też wygodne i nowoczesne biuro blisko centrum Krakowa, z którego możesz korzystać, jeśli masz taką potrzebę.

Proces rekrutacyjny:


Jeśli wzbudziłem Twoje zainteresowanie – napisz do mnie bezpośrednio: kamil.lesniak@devagroup.pl

NUMER REFERENCYJNY: DEV-SM-KWI21
Trafiłeś tu przypadkiem lub nie jest to oferta dla Ciebie?  Wiemy, jak trudno znaleźć właściwą osobę, stąd jeśli zatrudnimy kogoś, kogo nam polecisz, okrągła sumka 512 zł trafi jako premia na Twoje konto.