return to list

🤓 Junior Sales & Marketing Specialist

Undisclosed salary

🌍 Deviniti Sp. z o.o. | Plac Powstańców Śląskich, 7, Wrocław

🖥 https://deviniti.com/

#Marketing, #Sales, #IT

W Deviniti, w dziale Custom Development realizujemy różnorodne projekty IT dla naszych klientów. Praktycznie każdy z nich jest unikalny i w każdym mierzymy się z nowymi wyzwaniami. Doskonale radzimy sobie właśnie z takim charakterem pracy, uwielbiamy tworzyć, rozwijać się i pokonywać kolejne bariery technologiczne. Na co dzień korzystamy ze zwinnych metodyk zarządzania, które pomagają nam skutecznie i efektywnie realizować projekty w tak zmiennym środowisku. Dbamy o dobrą, koleżeńską atmosferę pracy i chcemy, żeby wszystkie nasze działania były nacechowane optymizmem, entuzjazmem i pasją tworzenia.


Pomóż nam zachować uśmiech na twarzach i wesprzyj nas w działaniach sprzedażowych i marketingowych związanych z oferowanymi przez nas usługami IT, w szczególności usługami tworzenia dedykowanego oprogramowania. Poszukujemy osoby, której podstawowym zadaniem będzie wsparcie procesów sprzedażowych (ofertowych i przetargowych), tworzenie contentu o charakterze marketingowym oraz pomoc w koordynowaniu prac i współpracy z innymi działami. 

Nasz wymarzony kandydat lub kandydatka:Jeśli uważasz, że pasujesz to do profilu - zaaplikuj, prześlij nam swoje CV. Gwarantujemy, że nasz proces rekrutacji nie jest skomplikowany, ale być może w jego trakcie poprosimy Cię o próbkę umiejętności bajkopisarskich.

W zamian za Twoje wsparcie oferujemy: