return to list

🤓 Konsultant ds. Sprzedaży

Undisclosed salary

🌍 Deviniti Sp. z o.o. | Aleja Dębowa 3, Wrocław

🖥 https://deviniti.com/pl/

#Sales, #CustomerService, #IT

Deviniti jest grupą ekspertów z branży IT oraz największym w Polsce partnerem australijskiej firmy technologicznej Atlassian.
Jeden z naszych działów zajmuje się sprzedażą oraz wdrożeniami produktów Atlassian.
Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu uzyskaliśmy najwyższy tytuł partnerski – Atlassian Platinum & Enterprise Solution Partner.

Aktualnie do naszego zespołu Atlassian poszukujemy osoby, która będzie nas wspierać w sprzedaży produktów i usług IT.

Kogo szukamy?
Przebojowej osoby, która chce zdobyć doświadczenie i dalej się rozwijać w dziale sprzedaży produktów i usług w IT.
Jeśli masz już doświadczenie na podobnym stanowisku tym lepiej!  Dołącz do nas!

Twoje obowiązki:

Nie znasz tych narzędzi? Nie masz doświadczenia? Nic nie szkodzi. Jeśli już do nas dołączysz, czekają Cię szkolenia produktowe oraz okres wdrożeniowy, które pozwolą Ci na swobodne wykonywanie codziennych obowiązków.

Główne wymagania:

Dodatkowym atutem będzie:

 Co możemy Ci zaoferować?

Dlaczego warto do nas dołączyć?
Dlatego, że jesteśmy zgranym zespołem kreatywnych, młodych ludzi, otwartych na nowe wyzwania. Cenimy pracę zespołową, razem wcielamy w życie innowacyjne i najlepsze pomysły. Wspólnie świętujemy wszystkie sukcesy. Razem pokonujemy trudności. Chcemy współpracować na partnerskich zasadach.
Dołącz do nas już dzisiaj!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach, zajrzyj tutaj: