return to list

🤓 Sales Support Specialist

Undisclosed salary

🌍 Deviniti Sp. Z o.o. | Plac Powstańców Śląskich, 7, Wrocław

🖥 https://deviniti.com/pl/

#sales, #deviniti

Deviniti - jesteśmy grupą ekspertów z branży IT. Lubimy podejmować nowe wyzwania, realizować projekty spełniające oczekiwania Klientów, zdobywać wiedzę i dążyć w naszej działalności do perfekcji - jeżeli jesteś osobą aktywną, interesuje Cię praca przy ciekawych i rozwijających projektach oraz zależy Ci na dołączeniu do profesjonalnego i zgranego teamu - zapraszamy do kontaktu z nami!
 
Aktualnie poszukujemy osoby, która będzie wspierać zespół sprzedaży produktów i usług w obszarze Atlassian. Więcej na naszej stronie: https://deviniti.com/pl/produkty-atlassian/

Kogo szukamy?
 
Przebojowej osoby, która chce zdobyć doświadczenie i dalej się rozwijać w dziale sprzedaży produktów i usług w obszarze oprogramowania Atlassian. Jeśli masz już jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku w świecie IT - tym lepiej - dołącz do nas!
 
 Twoje obowiązki:

Nie znasz tych narzędzi? Nie masz doświadczenia? Nic nie szkodzi. Jeśli już do nas dołączysz, czekają Cię szkolenia produktowe oraz okres wdrożeniowy, które pozwolą Ci na swobodne wykonywanie codziennych obowiązków.
 
Główne wymagania:
 
Jeśli studiujesz zaocznie i szukasz pracy na pełen etat lub właśnie ukończyłeś studia - dołącz do naszego zespołu a z pewnością zostaniesz z nami na długo.

Dodatkowym atutem będzie:

Co możemy Ci zaoferować?

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Dlatego, że jesteśmy zgranym zespołem kreatywnych, młodych ludzi, otwartych na nowe wyzwania. Cenimy pracę zespołową, razem wcielamy w życie innowacyjne i najlepsze pomysły. Wspólnie świętujemy wszystkie sukcesy. Razem pokonujemy trudności. Chcemy współpracować na partnerskich zasadach.

Dołącz do nas już dzisiaj!