return to list

🤓 Digital Marketing Manager

5 000 - 9 000 PLN brutto

🌍 Digital First AI | Kolejowa 12, Rzeszów

🖥 http://www.digitalfirst.ai

#startup, #performance, #marketing

Cześć! Do naszego zespołu marketingowych świrów szukamy Digital Marketing Managera. Nowego członka ekipy chcemy zaangażować w tworzenie start-upu Digital First AI, którego podstawową misją jest zrewolucjonizowanie rynku marketingu digital, tak aby stał się bardziej niezależny, efektywny i pracował w służbie nawet najmniejszych biznesów. Osoba na tym stanowisku pomoże nam zaplanować własną promocję, będzie tworzyć nasze lead magnety i zarządzać strategią, a także budżetem marketingowym w zaproponowanych przez siebie kanałach. W drużynie najlepiej sprawdzi się ambitny growth hacker z doświadczeniem i oryginalnymi autorskimi taktykami - kreatywność i samodzielność to nasze zdecydowanie ulubione cechy.

Obowiązki:

Co oferujemy:

Wymagania:

O DF.AI:

DF.AI to platforma, dzięki której każdy, nawet najmniejszy przedsiębiorca w prosty i intuicyjny sposób dobierze adekwatne dla siebie taktyki marketingowe i nie tylko zbierze je w holistyczny plan, ale także jednym kliknięciem wygeneruje niezbędne do jego realizacji materiały. Dzięki humanizacji marketingu reklamodawcy wreszcie uniezależnią się od nieustannie zmieniającej się technologii i skupią na tym, co najważniejsze - komunikacji z odbiorcą i rozwijaniu pomysłu na biznes.