return to list

🤓 Junior Marketing Automation

Undisclosed salary

🌍 DreamCommerce S.A. | Władysława Łokietka 79, Kraków

🖥 https://www.shoper.pl/

#marketing, #badaniamarketingowe

Opis stanowiska

Shoper to dziś platforma 360º – oferująca wszystkie usługi w jednym – pozwalająca obsługiwać dowolny sklep internetowy i dostarczająca niezbędnych narzędzi, pomocy technicznej i merytorycznego wsparcia. Na każdym etapie prowadzonej działalności.

Każdego dnia dołącza do nas kilkudziesięciu przedsiębiorców. Wczucie się w ich potrzeby i sugerowanie odpowiednich rozwiązań to dla nas jeden z priorytetów, dzięki któremu nasi klienci mogą skutecznie i efektywnie sprzedawać. A na tym nam najbardziej zależy!

Dlatego do naszego zespołu marketingu poszukujemy osoby, która obejmie obszar komunikacji w obrębie posiadanej bazy klientów w celu generowania leadów na dodatkowe usługi oraz będzie pracować nad tym, aby jak najwięcej użytkowników testujących oprogramowanie zamieniło się w klientów.

Jeśli jesteś marketerem ze smykałką do wykręcania dobrych wyników, a w obszarze komunikacji czujesz się jak ryba w wodzie to prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie :)

Będziesz odpowiadać za:

Czego oczekujemy:

Z naszej strony możesz liczyć na:

Jak będzie wyglądać proces rekrutacji:

1. Zgłoś się do nas i napisz nam o swoim doświadczeniu (forma dowolna)
2. Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę w formie videokonferencji, aby się lepiej poznać
3.  Wybrane grono 2-4 osoby poprosimy o wykonanie zadania rekrutacyjnego
4. Podejmujemy decyzję
5. Witamy w zespole