return to list

🤓 Specjalista ds. Wdrożeń

Undisclosed salary

🌍 DreamCommerce S.A. | ul. Władysława Łokietka 79, Kraków

🖥 https://www.shoper.pl/praca-w-shoper-pl/

#e-commerce, #wdrożenia, #IT

Opis stanowiska:

Poszukujemy Specjalisty ds. Wdrożeń  - który przy współpracy z Działem Shoper Premium (to usługa tworzenia indywidualnego rozwiązania dostosowanego do potrzeb klienta. Od analizy założeń projektu, poprzez dobór rozwiązań i ich wdrożenie po ciągłą optymalizację)będzie odpowiedzialny/a za prowadzenie dedykowanych wdrożeń wykorzystujących oprogramowanie Shoper poprzez:

Wymagania:

Mile widziane:

Oferujemy:

Jak będzie wyglądał cały proces rekrutacji? Całą rekrutację przeprowadzimy online

1. W pierwszej kolejności skontaktujemy się z Tobą drogą mailową z prośbą o wykonanie testu on-line, który pomoże nam określić Twoją wiedzę z tematyki e-commerce.
2. Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę online wraz z prośbą o wykonanie zadania rekrutacyjnego na naszej platformie.
3.  Podejmujemy decyzję
4. Witamy w zespole