return to list

🤓 Specjalista ds. digital marketingu

Undisclosed salary

🌍 EASY SURF | Akacjowa 7, Dąbrówka

🖥 https://easy-surf.com

#SocialMedia, #reklama, #marketing

Poszukiwany Marketing Ninja


Jeśli pływasz na windsurfingu / kitesurfingu / surfingu i poruszasz się w surferskim klimacie tak samo sprawnie jak w świecie nowych mediów i digital marketingu, a takie hasła jak: SEO, Adwords, CMS, HTML, newsletter, copywriting nie są Ci obce to już wiesz, że warto doczytać to ogłoszenie do końca - być może znalazłeś/aś pracę swoich marzeń!

Nasza firma składa się z kilku części:


Brzmi dobrze? Przejdźmy do konkretów!

Jesteśmy zespołem ludzi, których łączy pasja do windsurfingu, kitesurfingu, surfingu i podróży, a także profesjonalizm, którego wymagamy od siebie i całego teamu. Nasze doświadczenie sięga 2001 roku, a naszym celem zawsze jest i będzie zapewnienie naszym klientom najbardziej niezapomnianych wakacji spędzonych na wind lub kitesurfingu. Ponieważ ciągle się rozwijamy i planujemy nowe projekty nadszedł czas na powiększenie naszego teamu o pełnoetatowego, odpowiedzialnego, samodzielnego, kreatywnego, otwartego i zawsze uśmiechnietego marketingowego ninje!

Kogo szukamy?

Specjalisty w digital marketingu/nowych mediach z poczuciem surferskiego klimatu!

Oczekujemy:

 

Czym będziesz się u nas zajmował/a?

Tworzeniem/nadzorowaniem:

 
Oferujemy:

 

Okres zatrudnienia: cały rok (zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę lub rozliczenie w oparciu o własną działalność).

Miejsce pracy: praca zdalna / home office (miejsce z dostępem do internetu).

 

CV oraz list motywacyjny przesyłajcie na work@easy-surf.com z dopiskiem „marketing ninja”.