return to list

🤓 UX/UI Manager

6 000 - 12 000 PLN netto

🌍 eFresh Sp. z o.o. | Grunwaldzka, 52, Poznań

🖥 http://eFresh Sp. z o.o.

#UX, #UI, #ECOMMERCE

O nas:

eFRESH to nie jest zwykła agencja digitalowa. Stawiamy na wysokiej klasy doradztwo biznesowe, budowę strategii, a dopiero potem na wdrożenie. Pracujemy przy dużych projektach E-Commerce (B2C i B2B), doradzamy największym firmom w swoich sektorach jak podnosić swoje wyniki. Szukamy do naszego zespołu prawdziwych talentów, którym nie straszne żadne wyzwanie. Jeżeli szukasz ciekawych i dużych projektów oraz chcesz mieć realny wpływ na kulturę organizacyjną w eFRESH to dołącz do nas.

Kogo szukamy?

Praca w eFRESH ma być przede wszystkim przyjemnością. Chcemy by pracowały u nas osoby, które będą zajmować się tym na czym się znają i w czym dobrze się czują, dlatego szukamy fajnego człowieka który ma doświadczenie w projektowaniu stron www/e-Commerce, brandingu oraz aplikacji webowych (min. 3 lata). Artysty, który dobrze zna się na technologii i jej możliwościach. Jeśli masz doświadczenie poparte portfolio i jesteś nastawiony na sukces oraz chcesz się rozwijać, to prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie!

Czego możesz się po nas spodziewać?

●     pracujemy w małych teamach - zwinnie i przyjemnie,
●     do biura wpadasz między 7 a 10:00 - jak wolisz, dogadamy się:) tryb zdalny też wchodzi w grę
●     projektów mamy dużo - pomożesz nam je rozwijać,
●     pracujemy w pięknej willi na Grunwaldzie.

Twoje zadania:

●     research nowych rozwiązań
●     tworzenie interaktywnych makiet w programach Figma i/lub Adobe XD/Axure/Sketch
●     wspieranie programistów podczas tworzenia i wdrażania projektu
●     tworzenie rozwiązań z szeroko pojętego zakresu user experience
●     praca w języku angielskim z Klientami zagranicznymi jak i w języku polskim z Klientami w naszym kraju
●     współpraca z grafikami, strategami, copywriterami oraz programistami przy wdrażaniu zaprojektowanych produktów

Wymagania:

●     biegła znajomość języka angielskiego / min B2 + (płynna komunikacja z klientami zagranicznymi)
●     znajomość zasad projektowania zorientowanego na użytkownika
●     doświadczenie w projektach e-Commerce oraz znajomość Magneto, Wordpress
●     bardzo dobra znajomość programu Figma i/lub Sketch, InVision, Axure
●     mile widziana podstawowa znajomość HTML5, CSS3 i JS

Czego oczekujemy:

●     poszukiwanie nowych możliwości rozwoju dla produktów naszych klientów,
●     umiejętność organizacji pracy własnej
●     duża samodzielność, jeszcze większa kreatywność,
●     wysokich umiejętności interpersonalnych.

Co dajemy w zamian?:

●     wynagrodzenie 6000-12000 netto / B2B w zależności od doświadczenia i kompetencji
●     biuro w centrum Poznania na Grunwaldzie, niedaleko City Parku
●     pyszną kawę wypalaną specjalnie dla nas przez lokalną palarnie
●     multisport
●     pakiet zdrowotny
●     ubezpieczenie
●     prace przy dużych i ambitnych projektach
●     dostęp do nowych technologii
●     oczywiście możliwość rozwoju
●     przyjazną atmosferę, daleką od korporacyjnych standardów
●     pracę zdalną (przy poźniejszej współpracy)

Jak wygląda rekrutacja?

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się bezpośrednio i umówimy na spotkanie. U nas decyzję podejmuje się szybko. Zazwyczaj już po pierwszym czasami po drugim spotkaniu, wiemy czy kandydat ma odpowiednie doświadczenie i czy będzie pasował do eFRESHA.

Powodzenia! Czekamy na Ciebie!