return to list

🤓 Content Marketing Specialist

3 800 - 4 200 PLN brutto

🌍 Elephate s.c. | ul. Rybacka 7 p. 5, Wrocław

🖥 https://www.elephate.com/

#ContentMarketing, #digitalPR

W Elephate w zaledwie kilka lat przebyliśmy drogę od garażowego start-upu do jednej z najbardziej uznanych agencji SEO i content marketingu w Polsce, przy okazji zdobywając kilka nagród za najlepsze kampanie w kraju i za granicą (m.in. Power of Content Marketing Awards, European Search Awards, UK Search Awards). Nie zwalniamy tempa – wciąż się rozwijamy i szukamy kolejnych kreatywnych głów, które razem z nami chcą podbić świat!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Content Marketing Specialist.

Wiesz, jak tworzyć wciągające treści rozrywkowo-informacyjne i skutecznie wypromować je w sieci? Znasz sposoby, by wywołać szum w internecie? Szukasz miejsca, gdzie pracuje się swobodnie, a nawet najbardziej szalone pomysły mają szansę na realizację? Dołącz do Elephate i stań się częścią niewielkiego zespołu, który pomaga dużym markom budować swój wizerunek w sieci.

Napisz do nas, jeśli:


A jeśli dodatkowo:


...to nie możemy się doczekać, aż poznamy się na rozmowie rekrutacyjnej!

Do Twoich zadań należeć będzie:


W Elephate możesz liczyć na:


Chcesz zdobyć internet razem z nami? Wyślij swoje CV na adres: piotr@elephate.com

Nie zapomnij dołączyć klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).