return to list

🤓 Junior Copywriter

3 200 - 3 800 PLN brutto

🌍 Elephate s.c. | ul. Rybacka 7, Wrocław

🖥 https://www.elephate.com/

#writing, #copywriting

W Elephate w zaledwie kilka lat przebyliśmy drogę od garażowego start-upu do jednej z najbardziej uznanych agencji SEO i content marketingu w Polsce, przy okazji zdobywając kilka nagród za najlepsze kampanie w kraju i za granicą (m.in. Power of Content Marketing Awards, European Search Awards, UK Search Awards). Nie zwalniamy tempa – wciąż się rozwijamy i szukamy kolejnych kreatywnych głów, które razem z nami chcą podbić świat!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko
Junior Copywriter 
Miejsce pracy: Wrocław

Wiesz, jak pisać wciągające teksty rozrywkowo-informacyjne? Umiesz tworzyć zarówno przyciągające clickbaity, jak i rzetelne, branżowe publikacje? Wiesz, gdzie stawiać te przecinki, o których wszyscy inni zapominają? Dołącz do Elephate i stań się częścią niewielkiego zespołu, który pomaga dużym markom budować swój wizerunek w sieci.

Napisz do nas, jeżeli:


A jeżeli dodatkowo:


...to nie możemy się doczekać, aż poznamy się na rozmowie rekrutacyjnej!

Do Twoich zadań należeć będzie:

 
W Elephate możesz liczyć na:


Chcesz zdobyć internet razem z nami? Wyślij swoje CV oraz trzy najlepsze teksty Twojego autorstwa na adres: jan@elephate.com 

Nie zapomnij dołączyć klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).