return to list

🤓 NO GRUCHA UI Developer (TypeScript)

8 000 - 12 000 PLN netto

🌍 Emersoft LTD | Regent Street 162-168, London

🖥 https://emersoft.co

#b2b, #ui, #typescript

Stawiasz na produktywność i pracę w dogodnych dla Ciebie warunkach? Z nami pokonasz rutynę i pogodzisz pracę, rozwój i przyjemności!

Przecież wiesz, że Twoja kreatywność jest zależna od satysfakcji z każdego dnia i potencjał rośnie w miarę... dbania o to, co lubisz. Sami doskonale rozumiemy, że przestarzały rytm pracy jest dla Ciebie wyzwaniem. Dla nas też! Nie narzucamy Ci jak pracujesz, a nasze możliwości pozwalają na rozwinięcie skrzydeł i pracę z zagranicznymi klientami.

Masz szansę dołączyć do naszej rozwojowej i niezastąpionej rodziny! Jeśli jesteś UI Developerem, który nie boi się wyzwań i chcesz pracować w dowolnym dla siebie miejscu - rozgość się w naszym gronie!

Most Important:


Personal:


Oferujemy:


O nas:

Nasza firma to młodość i pasja, połączona w Software House. Od trzech lat kultywujemy system pracy zdalnej (REMOTE FIRST). Jesteśmy 15 osobowym teamem i potrzebujemy mocnej szesnastki. Od teraz, możesz z nami zadbać o klientów z USA i UK.

Posiadamy biura w Londynie i Las Vegas, jednak większość teamu decyduje się na pracę zdalną. To ona gwarantuje wolność i swobodę. Jesteśmy przekonani w jej ogromną wartość i przyszłość. To Twoja decyzja, z jakiego miejsca na ziemi pracujesz.
Wspieramy ruch Digital Nomad, bo sami dążymy w jego kierunku.

Najważniejszy priorytet budowania zdalnego teamu? Połączenie ludzi w zgrany i niezwyciężony zespół, który zmierza w podobnym kierunku rozwojowym. Na naszym Slacku nie ma cichych dni, wspólnie napędzamy się sukcesami i budujemy zgrany team! Aplikuj!

Przydatne linki:
Nasza strona: https://emersoft.co
Kanał na youtube (filmiki z wyjazdów i konferencji, a także cotygodniowy podcast): https://youtube.com/c/emersoft
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/emersoft/