return to list

🤓 Account Executive Employer Branding

4 000 - 7 000 PLN brutto

🌍 Employer Branding Institute | Inflancka 5, 35, Warszawa

🖥 https://ebinstitute.com/

#Marketing, #360, #Account

Cześć!

Nie będziemy pisali, że jesteśmy liderem w branży employer branding. Ani o tym, że działamy na rynku dopiero od kilku lat, a w portfolio mamy już ponad 150 projektów dla największych pracodawców w Polsce. To nie jest ważne 🙂 Ważne jest to co możemy zrobić razem. Już jutro. Z Tobą!

Nadajesz się jeśli:

Brzmi jak Ty? To zerknij poniżej na opis zadań jakie Cię czekają. Jeśli za każdym kolejnym akapitem będziesz czuł coraz większy flow (to takie coś kiedy nie możesz usiedzieć w miejscu przed nową aplikacją, bo wiesz jak wymyślić ją w lepszy sposób), to śmiało do nas uderzaj. Let’s do epic shit together!
 

Co oferuje EBI?

Mamy dla Ciebie wsparcie, wiedzę i świetny zespół, w którym można śmiało realizować fajne, ambitne koncepcje – a wszystko to w rodzinnej atmosferze agencji. W EBI stawiamy na rozwój, zarówno w zakresie struktury organizacji jak i poznawania rozwiązań Employer Brandingowych. U nas będziesz mieć możliwość pracy dla największych brandów na rynku, spinając projekty od A do Z, za które - mamy nadzieję - odbierzesz wiele nagród w branży!
 

Kogo szukamy?

Bez tego się nie obejdzie:


A jeśli jeszcze:

 

w EBI będziesz:a teraz najlepsze. Co mamy dla Ciebie?