return to list

馃 Specjalista ds. Marketingu

5 500 - 6 500 PLN brutto

馃實 EPCM Executive Search | Mokotowska 1, Warszawa

馃枼 http://www.epcmes.pl

#nieruchomosci, #marketing, #realestate

EPCM to zesp贸艂 konsultant贸w executive search prowadz膮cych rekrutacje na kluczowe pozycje w wiod膮cych firmach z bran偶y budowlanej oraz nieruchomo艣ci. Koncentrujemy si臋 na takich obszarach jak bran偶a deweloperska, nieruchomo艣ci, budownictwo, projektowanie i architektura oraz us艂ugi konsultingowe.

Nasz Klient, dla kt贸rego prowadzimy rekrutacj臋, to p贸艂ka developerska realizuj膮ca inwestycje na terenie ca艂ego kraju. Na Polskim rynku sp贸艂ka obecnie prowadzi kilkana艣cie inwestycji i zatrudnia ok. 60 os贸b. Firma oferuje szeroki zakres doradztwa i ekspertyz, produkt贸w, 艣wiadcze艅 oraz rozwi膮za艅, aby w jak najwi臋kszym stopniu uwzgl臋dni膰 potrzeby Klient贸w i sprosta膰 ich wymaganiom.

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy osoby entuzjastycznej na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku b臋dzie odpowiedzialna za kreowanie wizerunku projekt贸w mieszkaniowych i wspieranie sprzeda偶y, co wi膮偶e si臋 z bezpo艣rednim wynikiem ca艂ej firmy. Z naszym Klientem jeste艣 w stanie tworzy膰 unikalne kampanie.