return to list

馃 Specjalista SEO/SEM lub Google Ads

Undisclosed salary

馃實 ESUS IT | Somosierry 31b, Szczecin

馃枼 https://www.esus-it.pl/

#ADWORDS, #SEM, #SEO

SPECJALISTA SEO/SEM lub SPECJALISTA GOOGLE ADS

ESUS IT jest firm膮 z bran偶y e-commerce, kt贸ra dostarcza w ca艂ej Europie profesjonalne rozwi膮zania IT poparte wieloletnim do艣wiadczeniem i wysokimi kompetencjami. Wyr贸偶nikiem naszej firmy jest skupienie si臋 na zarz膮dzaniu po przez warto艣ci oraz podej艣cie holistyczne do organizacji. Staramy si臋 wdro偶y膰 do firmy jak najwi臋cej element贸w turkusowego zarz膮dzania. W du偶ym skr贸cie chcemy aby, ka偶dy wsp贸艂pracownik robi艂 to co jest potrzebne, to co lubi oraz to za co jest odpowiedzialny. Obecnie poszukujemy osoby/os贸b, kt贸re mog艂yby swoim do艣wiadczeniem nam pom贸c w zakresie SEO/SEM lub tworzeniu i nadzorze nad kampaniami Google ADS. Nie poszukujemy osoby, kt贸rej b臋dziemy m贸wi膰 co ma robi膰, ale takiej kt贸ra nam powie co mo偶emy robi膰 lepiej. Je艣li jeste艣 osob膮, kt贸ra lubi wyzwania i jeste艣 nam w stanie pom贸c by膰 lepsz膮 firm膮 to zapraszamy do wsp贸lnej przygody.

Miejsce pracy: Szczecin albo Katowice

Zadania w zakresie SEO/SEM:

- Wsp贸艂tworzenie strategii e-commerce SEM, SEO,

- B臋dziesz monitorowa艂/a, analizowa艂/a i ci膮gle optymalizowa艂/a serwisy, kt贸re codziennie docieraj膮 do u偶ytkownik贸w,

- Przeprowadzenie test贸w, zbieranie danych i raportowanie efektywno艣膰 dzia艂a艅 wraz z propozycjami dzia艂a艅 koryguj膮cych,

- Znajomo艣膰 oraz monitorowanie zmian w obszarze algorytm贸w Google,

- Redagowanie tekst贸w i artyku艂贸w pod k膮tem SEO,

Oczekiwania w zakresie SEO/SEM:

- Rozumiesz procesy SEO, pracowa艂e艣/a艣 przy wi臋kszych stronach e-commerce,

- Do艣wiadczenie w optymalizacji SEO/SEM poparte techniczn膮 znajomo艣ci膮 aspekt贸w i narz臋dzi,

- Znasz narz臋dzia technicznego SEO m.in Ahrefs, Google Search Console, Screaming Frog itp.

- Potrafisz przygotowywa膰 rekomendacje na podstawie wyci膮gni臋tych wniosk贸w,

- Rozumiesz procesy tworzenia stron internetowych, znasz podstawy j臋zyk贸w programowania (szczeg贸lnie JavaScript),

- Umiej臋tno艣膰 analizowania s艂贸w kluczowych dla tematu i serwisu, architektura informacji serwisu, strony i tre艣ci, analiza konkurencji

Zadania w zakresie Google Ads:

- Tworzenie, bie偶膮ca obs艂uga oraz optymalizacja kampanii reklamowych w Google AdWords z wykorzystaniem zaawansowanych narz臋dzi wspieraj膮cych te procesy,

- Analizowanie danych statystycznych, przeprowadzanie test贸w, tworzenie rekomendacji,

- Tworzenie raport贸w i zestawie艅,

- Realizacja wyznaczonych cel贸w w oparciu o KPI,

- Analiza bran偶owa, tworzenie strategii reklamowych, planowanie medi贸w,

- Nadz贸r nad bud偶etem reklamowym,

Oczekiwania w zakresie Google Ads:

- Bardzo dobra znajomo艣膰 narz臋dzi Google Ads, Google Analytics, Tag Manager, Data Studio itp.

- Zdolno艣膰 zdobywania informacji, formu艂owania wniosk贸w i proponowania rozwi膮za艅,

- Umiej臋tno艣膰 analizowania s艂贸w kluczowych dla tematu i serwisu, architektura informacji serwisu, strony i tre艣ci, analiza konkurencji,

- Umiej臋tno艣ci optymalizacji kampanii na bazie podanych wsp贸艂czynnik贸w,

- Znajomo艣ci j臋zyka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:

- Znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego i/lub inne j臋zyka obcego,

- Znajomo艣膰 CSS,

- Do艣wiadczenie w przygotowywaniu za艂o偶e艅 serwis贸w Internetowych (w tym: funkcjonalno艣膰 serwisu, layout graficzny, UX)

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w firmie w szybko rozwijaj膮cej si臋 firmie. Na umow臋 o prac臋 albo B2B,

- Elastyczne godziny pracy i praca na 鈥瀐ome office鈥

- Forma zatrudnienie mo偶e by膰 na godziny, na p贸艂 etatu albo na ca艂y etat 鈥 wyb贸r zale偶y od ciebie.

- Wp艂yw na decyzje i kierunki rozwoju firmy

- Mo偶liwo艣膰 nabycia nowych umiej臋tno艣ci

- Prac臋 z fajnymi lud藕mi, pe艂nych pasji i zaanga偶owania