return to list

🤓 Social Media Specialist

Undisclosed salary

🌍 Etno Cafe | Grabiszyńska 235 B, Wrocław

🖥 https://etnocafe.pl/

#instagram, #facebook, #socialmedia

Social Media Specialist


Daj głos marce Etno Cafe! Jeśli ważne są dla Ciebie słowa i czepiasz się „każdego słówka”, jeśli lubisz bawić się językiem, łącząc style i frazy z różnych kontekstów….czytaj dalej.

Teraz kolejna ważna sprawa. Lubisz rozmawiać z ludźmi? Tropić wzmianki o marce i odpisywać o każdej porze na nurtujące pytania, albo tak zwyczajnie, by było miło? Cudownie! To znak, że może być nam razem dobrze!

Kim jesteśmy? Konceptem kawowym, który opiera się na własnej palarni kawy. To tam następuje cud przemieniania zielonego ziarna w tę odpowiednio paloną. Następnie, część ziaren zamykamy w paczkach, a reszta trafia do naszego browaru kawowego, gdzie tworzymy Cold Brew Coffee. Gotową butelkowaną kawę, albo tę bardziej klasyczną w filiżance napijesz się w sieci kawiarni Etno Cafe, opartej na lokalach własnych. Mamy już 20 miejsc w całej Polsce. Brzmi dobrze? Tak, kawa to bardzo wdzięczny produkt, a jak się nią dobrze zaopiekujesz, da z siebie wszystko – aromat i smak, którego jeszcze nie doświadczyłeś/łaś! Pachnie? Aplikuj! 3…2…1…


Do Twoich zadań należeć będzie:Czego oczekujemy?


Co oferujemy?


Aplikuj na adres: kadry@etnocafe.pl z nazwą stanowiska w tytule maila.
Nie zapomnij dodać do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hamda Trade Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacyjnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014, poz. 1182). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Proces rekrutacji obejmuje 3 etapy: Wysyłka CV, rozmowa rekrutacyjna, warsztaty. Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.