return to list

馃 UX/UI Designer

6 500 - 8 500 PLN brutto

馃實 Eventory Polska Sp. z o.o. | Krakusa 11, Krak贸w

馃枼 https://eventory.cc/

#b2b, #productdesigner, #uxdesigner

Jeste艣my firm膮, kt贸rej misj膮 jest zrewolucjonizowanie bran偶y eventowo - marketingowej. Dostarczamy kompleksowy ekosystem narz臋dzi pozwalaj膮cy na szybsze, ta艅sze i bardziej efektywne realizowanie cel贸w biznesowych poprzez event marketing i dostarczanie uczestnikom najlepszych wra偶e艅 z wydarzenia. Zmieniamy spos贸b, w jaki ludzie i firmy ustalaj膮, osi膮gaj膮 i mierz膮 swoje cele, tak aby ka偶de wydarzenie by艂o inwestycj膮 zwrotn膮.

Obecnie poszukujemy kreatywnego projektanta UX / UI (z do艣wiadczeniem w projektowaniu stron i aplikacji mobilnych), kt贸ry do艂膮czy do naszego zespo艂u ds. Produktu i pomo偶e nam rozwija膰 niesamowite funkcje naszego produktu i platformy.

Lubisz wyzwania? Chcesz rozwija膰 swoje projektowe umiej臋tno艣ci i pracowa膰 w m艂odym zespole w szybko rozwijaj膮cym si臋 startupie? To ta praca jest dla Ciebie! Nasz team jest silny, bo naprawd臋 wierzymy w nasz膮 misj臋. Brzmi interesuj膮co? Do艂膮cz do nas ju偶 dzi艣.

OPIS STANOWISKA:

WYMAGANIA I CELE:

OFERUJEMY:

Czy jeste艣 gotowy, aby podj膮膰 to  wyzwanie?

Je艣li uwa偶asz, 偶e by艂by艣 idealnym uzupe艂nieniem naszego zespo艂u, wype艂nij formularz. LINK DO REKRUTACJI znajdziesz tutaj 鈬 https://eventory.cc/careers/ux-ui-designer
Lub napisz do nas joinus@eventory.cc

Obiecujemy skontaktowa膰 si臋 z Tob膮 w odpowiednim czasie.