return to list

🤓 Specjalista ds. Marketingu

Undisclosed salary

🌍 Fabryka Wydarzeń | Ostrowskiego 30, Wrocław

🖥 https://fabrykawydarzen.com/

#marketing, #socialmedia, #content

Zakres obowiązków:
- prowadzenie kanałów społecznościowych naszej marki oraz naszych klientów (Facebook, Instagram, LinkedIn),
- prowadzenie bloga firmowego,
- promowanie contentu, głównie w celu zasięgowym,
- tworzenie i redagowanie treści do materiałów promocyjnych
- prowadzenie kampanii reklamowych na Facebook,
- śledzeniem trendów i przekładaniem ich na działania w social media,
- współpraca z blogerami oraz influencerami.

Wymagania względem kandydata:
- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
- lekkie pióro, umiejętność tworzenia ciekawych komunikatów,
- umiejętność tworzenia treści pod SEO,
- znajomość narzędzi: FacebookAds (GoogleAds mile widziane), Google Analytics,
- znajomość narzędzi copywriterskich oraz zasad edytorskich,
- kreatywność i pomysłowość.

Oferujemy:
- podjęcie współpracy w wymiarze ½ etatu z możliwością pełnego etatu w przyszłości,
- możliwość pracy zdalnej,
- elastyczny grafik oraz godziny pracy,
- narzędzia pracy: telefon, laptop,
- dedykowane szkolenia online,
- możliwość udziału w targach branżowych.