return to list

🤓 Kierownik sprzedaży

7 000 - 12 000 PLN brutto

🌍 Fenix Poland S.A. | Piotrkowska 270, Łódź

🖥 http://fenixpoland.pl/

#SALES, #HR, #B2B

FENIX POLAND to marka skoncentrowana na realizacji usług pracy tymczasowej oraz rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Cechuje nas innowacyjność, partnerstwo i nowoczesne rozwiązania. 

 W tym momencie poszukujemy osoby, która będzie dedykowana do rozwoju naszego działu rekrutacji stałych. Nasze dotychczasowe doświadczenie związane z projektami z tego zakresu  to rekrutacje osób na stanowiska specjalistyczne średniego szczebla, kadra zarządzająca średniego oraz wyższego szczebla. Posiadamy świetny dział operacyjny, który potrafi realizować bardzo wymagające projekty i jest cały czas otwarty na zdobywanie doświadczeń w nowych branżach.

Chcemy, abyś pomógł/a nam wejść na kolejny poziom. Pomógł/Pomogła nadać rozpędu i wspólnie z nami obrać kierunek rozwoju dla biznesu. Twoja rola w naszej organizacji będzie w głównej mierze ukierunkowana na pozyskiwanie nowych klientów – rejon pracy to cała Polska. Nie ograniczamy się tylko, do konkretnego regionu. Dzięki odpowiednim narzędziom pracy dział operacyjny jest w stanie prowadzić projekty na terenie całej Polski. Będziesz samodzielnie prowadził/a cały proces sprzedażowy – zarząd, jak i dział operacyjny swoją wiedzą oraz doświadczeniem będzie wspierał Cię merytorycznie. Nie narzucimy Ci ograniczeń w postaci, wieloletnich wyrobionych standardów, jak i procedur, do których będziesz musiał się przyzwyczaić – możesz liczyć na samodzielność w działaniu. Będziesz rozliczany/a za wyniki swojej pracy, a cele będziemy wyznaczać razem. 

Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na: 

Przejdźmy do tego, jakie doświadczenie powinno stać za Tobą: 

Zainteresowany? Aplikuj przez Rocket Jobs!

Jeżeli, masz jakiekolwiek pytania do oferty to skontaktuj się z Kacprem Trzepiecińskim:


Rekrutacja składa się z dwóch etapów: 

1. Spotkania z Dyrektorem Operacyjnym oraz osobą odpowiedzialną za projekt

2. Spotkanie z Zarządem 

Dziękujemy za zapoznanie się z ofertą. Na wszystkie aplikacje odpowiemy w przeciągu 48 h.