return to list

🤓 Marketing Specialist

Undisclosed salary

🌍 Fiabilis Consulting Group | Al. Niepodległości 124, Warszawa

🖥 http://fiabilis.pl

#socialmedia, #content, #B2B

Jesteśmy Fiabilis Consulting Group – zajmujemy się analityką i doradztwem w obszarze ubezpieczeń społecznych oraz kadr i płac. Znajdujemy najlepsze rozwiązania zorientowane na zwiększenie efektywności i usprawnienie procesów kadrowo-płacowych dla naszych Klientów. Pomagamy im też w uzyskaniu dodatkowych środków na sfinansowanie celów strategicznych.

Poza Polską, nasza grupa ma biura w Europie: Belgii, Francji, Hiszpanii, Niemczech, Włoszech; oraz w Ameryce Południowej: Brazylii i Chile. Wśród Klientów, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem są m.in. organizacje z listy TOP 200 największych firm w Polsce.

Możesz dowiedzieć się więcej o tym, co robimy odwiedzając naszą stronę: www.fiabilis.pl

Do naszego zespołu handlowego w Warszawie szukamy:

Marketing Specialist

Twoim głównym zadaniem będzie:


Co będziesz robić na co dzień?


Czego będziesz potrzebować?


Co się przyda, ale nie jest konieczne?


Co dostaniesz?

 
Jeżeli jesteś zainteresowany/a udziałem w procesie rekrutacyjnym – prześlij swoje CV (opcjonalnie z listem motywacyjnym) za pomocą przycisku aplikuj. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do swojej aplikacji dołącz klauzulę: 
Zgodnie z art. 6 ust. 1 a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) (tj.RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fiabilis Consulting Group Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu prowadzenia rekrutacji.