return to list

馃 Chatbot Development Master

4 000 - 8 000 PLN netto

馃實 Finderstand | Szturmowa 9, Warszawa

馃枼 https://finderstand.com

#chatbot, #development

Kim jeste艣my i co robimy

Green Parrot dzia艂a od 12 lat, dostarczaj膮c rozwi膮zania na styku marketingu i nowoczesnych technologii. Posiadamy agencj臋 kreatywn膮, dzia艂 tworz膮cy aplikacje webowe oraz mobilne, a od 3 lat zajmujemy si臋 r贸wnie偶 tworzeniem chatbot贸w i rozwi膮za艅 opartych na przetwarzaniu j臋zyka naturalnego w zakresie obs艂ugi klienta, marketingu i automatyzacji proces贸w - jako Finderstand.com

Nie mamy owocowych wtork贸w, ale za to regularnie chodzimy na steki. :)

Opis stanowiska

Praca na stanowisku Chatbot Development Master to najlepsza szansa, 偶eby sta膰 si臋 prawdziwym masterem w tworzeniu i zarz膮dzaniu projektami wykorzystuj膮cymi przetwarzanie j臋zyka naturalnego i interfejs贸w konwersacyjnych! Praca polega na projektowaniu i prowadzeniu projekt贸w chatbot贸w i voicebot贸w przy wykorzystaniu naszej platformy.

Aby zdoby膰 wiedz臋, Chatbot Development Master b臋dzie musia艂 艣ledzi膰 najnowsze trendy i przygotowywa膰 baz臋 wiedzy w postaci artyku艂贸w i post贸w na blogu.

Jaki b臋dzie Tw贸j zakres obowi膮zk贸w?

Podzia艂 czasu pracy:

Oczekujemy od Ciebie:

Co mo偶emy Ci zaoferowa膰:

Jak aplikowa膰?

Wy艣lij kilka s艂贸w o sobie poni偶ej z tytu艂em Chatbot Development Master.