return to list

🤓 Business Development Specialist

4 700 - 6 500 PLN brutto

🌍 FINGO | Plac Powstańców Śląskich 7, Wrocław

🖥 https://www.fingo.pl/pl/

#business, #sales, #IT

Rozszerzamy nasz zespół o osobę, która będzie odpowiadać za obsługę sprzedaży naszych usług oraz budowanie i rozwój relacji z klientami. Jako Business Development Specialist będziesz pomagać nam na każdym etapie sprzedaży: od klasyfikowania leadów przez badanie potrzeb klienta po wypracowanie warunków współpracy satysfakcjonujących obie strony.

DOŁĄCZ DO NAS, JEŚLI:

 
CECHY, KTÓRE DOCENIMY:


O ZESPOLE:

Zespół sprzedaży i marketingu tworzą obecnie trzy osoby. Sami organizujemy sobie pracę i wspólnie decydujemy o przydziale zadań zgodnie z naszymi kompetencjami i zainteresowaniami. 
 
Poznaj członków naszego zespołu: Aleksandra – komunikacyjny freak, interesują ją branding, marketing i nowoczesna sprzedaż, Agnieszka – pasjonatka blockchaina i analizy projektowej, problem-solver, posiada spore doświadczenie w FinTechu, Anna – łączy studia na ASP z pracą i wspiera nas projektami graficznymi.

JAK DZIAŁAMY:

 
NAD CZYM TERAZ PRACUJEMY:

Jesteśmy w trakcie doskonalenia procesu docierania do klientów i opracowujemy nową strategię sprzedaży. Na bieżąco obsługujemy zapytania, które docierają do nas od naszych ambasadorów, partnerów, klientów lub poprzez naszą stronę. 

DLA CIEBIE OD FINGO:

O FINGO:

Jesteśmy software housem z 20-letnim doświadczeniem. Rdzeniem naszej działalności jest tworzenie oprogramowania. Rozwijamy własne produkty i realizujemy projekty głównie dla branży FinTech. Budujemy długofalowe relacje oparte na zaufaniu wewnątrz i na zewnątrz organizacji.