return to list

🤓 Business Development Manager

Undisclosed salary

🌍 Fingo sp. z o.o. | plac Powstańców Śląskich 7, Wrocław

🖥 https://www.fingo.pl/

#softwarehouse, #IT, #sales

Jesteśmy producentem oprogramowania dla sektora FinTech i software housem realizującym złożone projekty dla niemieckich, brytyjskich i skandynawskich partnerów z różnych branż. Obecnie w naszych zespołach pracuje ponad 100 specjalistów i programistów Java, PHP, .NET i JavaScript. Kierunkiem naszego rozwoju są inżynieria danych i rozwiązania chmurowe. 

Zobacz, czego żyjemy i jakie projekty realizujemy

DO CZEGO CIĘ ZAPRASZAMY:

FINGO to firma z 20-letnim doświadczeniem i bogatym portfolio zawierającym kilkadziesiąt projektów zakończonych sukcesem. Wierzymy, że motywacja ludzi i stabilność zespołów są ściśle powiązane z interesującą pracą. Wzmacniamy zespół sprzedaży, ponieważ chcemy docierać do nowych klientów z Europy Zachodniej oraz Stanów Zjednoczonych i pomagać im w realizacji ciekawych i innowacyjnych pomysłów. Koncentrujemy marketing i sprzedaż na konkretnych technologiach. Naszym zdaniem takie podejście pozwoli precyzyjniej odpowiadać na potrzeby rynku. Specjalista, który dołączy do kilkuosobowego zespołu sprzedaży, przejmie odpowiedzialność za rozwój portfela projektów dla siedmiu zespołów tworzących oprogramowanie oparte głównie na technologii JAVA. 
 
Stawiamy na spersonalizowaną komunikację, którą poprzedzamy zdobyciem rzetelnych informacji. Korespondujemy z osobami, których działalność zawodowa pasuje do nas domenowo i technologicznie. Interesują nas projekty wymagające zarówno wysokich kompetencji technicznych, jak i komunikacyjnych. Takie wyzwania pozwolą nam w pełni wykorzystać nasze doświadczenia i umiejętności.


CO BĘDZIESZ ROBIĆ:

Budować pożądany wizerunek firmy poprzez działania marketingowe i sprzedażowe, a w tym: 
 

INTERESUJĄCA PRACA W OTOCZENIU DOŚWIADCZONYCH SPECJALISTÓW:

Zespół sprzedaży i development współpracują w ocenie potencjału nowych klientów. Zaangażowanie, odpowiedzialność i dobry warsztat pozwalają nam sprawnie funkcjonować w zgranych zespołach.
 
Zobacz, jak dbamy o siebie, nasz rozwój, zdrowie i prywatność


Zapraszamy do rozmowy o współpracy.