return to list

🤓 New Business Development Manager (IT)

7 500 - 10 000 PLN brutto

🌍 Fingo sp. z o.o. | Plac Powstańców Śląskich 7, Wrocław

🖥 https://www.fingo.pl/pl/

#software, #fintech, #IT

Rdzeniem naszej 20-letniej działalności jest tworzenie oprogramowania. W ramach usług FINGO Software House zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów programistycznych dla klientów z Europy Zachodniej. Średnie doświadczenie naszych liderów technicznych w projektach software’owych wynosi 9 lat.

Zbudowaliśmy również od podstaw i rozwijamy własne systemy, które od 2006 roku umożliwiają naszym klientom fintech realizację obowiązków wymaganych przez polskie i europejskie instytucje odpowiedzialne za bezpieczeństwo rynków finansowych. 

Nowa strategia rozwoju oraz sprzedaży łączy nasze doświadczenia produktowe i usługowe. Stawiamy na specjalizację w branży fintech. Oferujemy nowoczesne rozwiązania dla zwinnych i nowoczesnych firm z sektora finansowego w technologiach Java, .NET, JavaScript, Node.js

Dołącz do nas jako New Business Development Manager, zdobywaj z nami nowy biznes w obszarze usługowym, korzystając z naszych doświadczeń i referencji w branży fintech. 

O ZESPOLE:

Nasz zespół sprzedaży i marketingu to obecnie 3 osoby. Jesteśmy zgranym teamem, wzajemnie uzupełniamy swoje kompetencje i realizujemy nową strategię ukierunkowaną na projekty programistyczne dla branży fintech. 

Sprawdź nasze profile biznesowe: Aleksandra – interesują ją branding, komunikacja, marketing i nowoczesna sprzedaż, Agnieszka – pasjonatka blockchaina i analizy projektowej, problem-solver, posiada spore doświadczenie w fintechu, Joanna – uwielbia budować relacje biznesowe i angażować się w tworzenie nowych inicjatyw.

Poznaj również Małgorzatę i Roberta, założycieli i zarząd FINGO.

DOŁĄCZ DO NAS, JEŚLI:


DOCENIMY, JEŚLI:

 
JAK DZIAŁAMY:


NAD CZYM TERAZ PRACUJEMY:

Wzmacniamy markę FINGO i skupiamy się na pozyskiwaniu zagranicznych klientów z branży fintech. Często rozmawiamy z dynamicznie rozwijającymi się firmami, które dzięki swoim produktom zmieniają świat finansów. Pracujemy nad rebrandingiem i zmieniamy się zgodnie przyjętymi kierunkami rozwoju.

DLA CIEBIE OD FINGO: