return to list

🤓 Sales Manager - FINTECH

7 000 - 11 000 PLN netto

🌍 FINTALENT | Śródmieście, Warszawa

🖥 http://fintalent.pl

#FINTALENT, #B2B, #Telesales

Cześć 🖐, jesteśmy butikową agencją rekrutacyjną specjalizującą się w wyszukiwaniu najlepszych talentów dla branży e-commerce, FINTECH i nowoczesnych technologii. Nasz zespół zdobywał doświadczenie w najbardziej renomowanych instytucjach finansowych oraz start-upach technologicznych.

Nasz klient - wiodący europejski dostawca rozwiązań na rynku FINTECH, szuka kierownika zespołu telesprzedaży produktów finansowych dla Klientów SME. Jeśli jesteś zmotywowany do realizacji celów sprzedażowych oraz wyszukiwania okazji do wzrostu sprzedaży w firmie, to prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie!

Twoje obowiązki:


Nasze wymagania:


Gwarantujemy:


Pamiętaj aby dodać w swojej aplikacji następującą klauzulę:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”  

Powodzenia!