return to list

馃 Product Manager

8 000 - 11 000 PLN netto

馃實 FINTALENT | Mokot贸w, Warszawa

馃枼 http://fintalent.pl

#PM, #fintech, #ecommerce

Cze艣膰 馃憢, jeste艣my butikow膮 agencj膮 rekrutacyjn膮 specjalizuj膮c膮 si臋 w wyszukiwaniu najlepszych talent贸w dla bran偶y e-commerce, FINTECH, finans贸w i nowoczesnych technologii.

Nasz klient - renomowana firma dostarczaj膮ca niezb臋dne us艂ugi za po艣rednictwem rozwi膮za艅 fintechowych, dla mikro, ma艂ych oraz 艣rednich przedsi臋biorstw, poszukuje:

Product Managera

kt贸ry zostanie cz臋艣ci膮 zespo艂u tworzonego przez ludzi z pasj膮 i zaci臋ciem do realizacji projekt贸w zwi膮zanych z e-commerce oraz nowymi technologiami.

Lokalizacja: Mokot贸w, Warszawa - mo偶liwo艣膰 cz臋艣ciowej pracy zdalnej.

Twoje zadania:

Nasze wymagania:

Korzy艣ci:

Pami臋taj aby doda膰 w swojej aplikacji nast臋puj膮c膮 klauzul臋:

鈥淲yra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb臋dnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw膮 z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporz膮dzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony os贸b fizycznych w zwi膮zku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep艂ywu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).鈥