return to list

🤓 Digital Marketing Project Manager

5 500 - 8 400 PLN brutto

🌍 Fitatu | Stanisława Wyspiańskiego 10/4, Poznań

🖥 https://www.vitaliaholia.pl/

#digital, #emailmarketing, #googleads

Firma Fitatu sp. z o.o., właściciel m.in. serwisu Vitalia.pl i aplikacji Fitatu oraz Vitalia Holia, działa na polskim rynku już od 16 lat. Zawsze spragnieni innowacji jesteśmy stale obecni wszędzie tam, gdzie wytyczane są nowe ścieżki w branży usług dietetycznych, zwłaszcza dietetyki online. Dzięki temu z naszego know-how korzystają najbardziej znane postaci ze świata zdrowego stylu życia i fitnessu, w tym trenerzy Ewa Chodakowska i Qczaj, a także największe polskie portale internetowe.Do naszego nowego projektu (Vitalia Holia) poszukujemy  Digital Marketing Project Managera, który nie tylko będzie odpowiedzialny za ustawianie płatnych kampanii (Google Ads głównie), budowanie innowacyjnych ścieżek komunikacji z klientami, ale też przede wszystkim będzie miał przestrzeń na definiowanie strategii marketingowych, indywidualnie dobierając najlepsze kanały.

Dajemy Tobie wolność, elastyczność, abyś mógł/mogła wykorzystać w najlepszy sposób swoje doświadczenie.

Jesteś gotowy/a?

Co jest dla nas ważne na tym stanowisko?


Marketing Project Manager będzie odpowiedzialny za:


Co oferujemy w zamian za Twoje kompetencje:

 
Czy po przeczytaniu tego ogłoszenia czujesz, że masz apetyt na więcej? Nie możemy się doczekać poznania Ciebie! Jeśli to Ty okażesz się osobą, której szukamy, to gwarantujemy, że niczego Ci u nas nie zabraknie i poznasz, co to znaczy, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. 

*Rekrutacja prowadzona przez Talent47.

Klikając przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Talent47 Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, pod adresem: Krucza 50, 00-025 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st.Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000883670, NIP: 5252852030, REGON: 38821979800000, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez tę Spółkę danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.